• 99 yılı, fifa 99 oynuyorum evde, solskjaer'le atıyorum golleri hep. sonra o efsane şampiyonlar ligi finalini izleyemiyorum, sabah babam anlatıyor olanları. kızıl saçlı genç bi çocuk attı diyor son dakikada, seviniyorum. (allah'tan scholes'u tanımıyorum da kafam karışmıyor)
    babama diyorum ki bana manu forması al, ama solskjaer olsun. babam ne anlarım lan ben, ne verirlerse alırım diyo, üzülüyorum. kesin beckham vercekler, en ünlüsü o, hem zaten kim satar ki solskjaer formasını. babam eminönü'ne gitmiş forma için, eve geliyor. siyah torbayı açıyorum, ve 20 numaralı solskjaer formasını görüyorum.
    solskjaer o mutluluktur işte.
  • 1999 mucizesinden sonra bu akşam tekrar yeni bi mucizeye imza atmış melek yüzlü şeytan.
  • ole reyiz psg-manu macindan sonra artik tamamen kanitlamistir.

deplasmanda psg'ye cakmak her yigidin harci degil, hele 1 tane bile yedegi olmadan bunu basarmak efsane basari.

yedeklerin yas ortalamasi 18-19.
  • yeni ferguson. eskiden de çok severdim, şimdi de çok seviyorum helal olsun sana.
  • yıllar önce bekar evinde psx'te oynadığımız lma manager isimli oyunun flaş ismiydi. bildiğin korku objesiydi bizim için. manu'da sonradan oyuna girer ve aramızda "lan oğlum bu adam şimdi kesin takar bana" dediğimiz anda da takardı; ismi geçer geçmez takadı. bu sebeple kendisine kısaca suskayar diyorduk. gençtik ve gereksiz davranışlarımız vardı.
  • hayatının en keyifli sakatlıgını 26 mayis 1999 manchester united bayern munih macinin 92. dakikasında galibiyet golünü attiktan sonra gol sevinci sirasında üzerine atlayanlar yüzünden diz baglarını kopartirken ya$ami$tir. tam cenabet ya.
  • harry maguire'ı 87 milyon euroya manuya çakan kişidir kendisi.
  • cl tarihinde evinde 2 fark kaybedip deplasmanda tur geçen takım yok. 6 eksikle gittiği paris’ten çeyrek bileti alarak döndü. 99’da oyuncu iken yaptığını bu kez teknik direktör olarak yapıyor.

tanım: futbolu trolleyen ruh hastası manyak. seni de melek yüzlü şeytan ifadeni de çok seviyorum ole
  • kontrat verin bu adama derhal manu! 5 yıllık kontrat verin, konu kapansın artık.
  • bebek yüzlü katil denirmiş kendisine. man utd'ye molde'den 1.5 milyon pounda transfer olmuştur. ilk senesi herkes kadroya giremeyeceğini, man utd'de tutunamayacağını düşünürken 19 golle gol kralı olmuştur. her sene sonunda başka bir takıma gidip yıldız olmak yerine man utd'de kalıp süper yedek olmayı tercih etmiştir. bir mücadelede oyuna 77. dakikada dahil olup 4 gol kaydetmiştir. bayern münih'e 1999 şampiyonlar ligi finalinde normal sürenin son saniyelerinde attığı gol de unutulmazdır; bu gol, man utd seyircisinin bu oyuncu için özel besteler yapmasına neden olmuştur. norveç'in alan shearerı olarak gösterilmektedir.
hesabın var mı? giriş yap