• (bkz: amoled)
 • sony'nin bugünlerde, üretimini durdurduğunu açıkladığı tv teknolojisi.

  üretimin durduğuna şaşmamak lazım; zira izmir best buy'da 11" lik bir sony oled tv 11700 tl idi.

  görevliye fiyatta bir yanlışlık olup olmadığını sorduğumda,
  "hayır yanlışlık yok bu ürün dünyada pek yaygın değil, türkiye'ye de bir tek biz getirdik" dedi.

  artık getirmezler sanırım...
 • lg 55 inçlik bir aletle ces 2012 fuarinda sahaya inip olayı kişisel şovuna dönüştürecek durum onu gösteriyor.. fiyatta bir güzellik yaparlarsa türkiyede güzel ekmek yerler.

  http://www.techradar.com/…nch-oled-tv-panel-1050426
 • şuandaki yüksek fiyatlarından dolayı oled açılımı; "only for lawyers, executives and doctors" olan yeni teknoloji tv.
 • yeni reklamı ridley scott tarafından çekilecek tv'ymiş.

  http://www.forbes.com/…y-scott-for-oled-commercial/
 • full hd olanları 5500 liraya kadar inmiş olan televizyonlardır.

  büyük teknoloji marketlerde bilmem kaç on bin liralık 200 ekran 4k led tv'ler yukarıda bahsettiğim 5000-6000 tl arasında satılan full hd lg oled tarafından dinlene dinlene dövülürler.

  576p yayın yapan digiturk'u 2160p led panele takarsan kendini avutursun. aynı markanın hd ve uhd panellerinde 1080p native 4k upscaled arasında gerçekten fark yok hatta 4k paneller daha iyi dinamik aralık ve kontrast sunduğu için göze daha hoş gelmekte. fakat detay olarak kesinlikle bir fark olması mümkün değil. bu yüzden o dandik panellerle satılan 1500-2000 liralık 4k'lara kanmayın.

  daha 1080p'ye geçilmesi için var olan veri akışının en az 2 kat artırılması gerekirken 4 katlık bir artışı beklemiyorum açıkçası.

  sözde 4k oturduktan sonra zaten 4k oled'ler 5-6 bin lira olacak. native yayın çözünürlüğüne göre hd ya da uhd arasında tercih yapılır.

  evimde 20 yıllık tüplü arçelik var. led alıp hareketli yazıları çamurlaşmış şekilde izleyeceğime tüplüye devam ederim daha iyi. oled ucuzlayınca aynı kaliteyi modern tasarım ile yaşayacağım.
 • hem plazma tvler kalitesinde doygun siyahlara ve renklere sahip hem de bunu çok az enerji harcayarak yapıyor. biraz daha ucuzlayıp günümüzdeki led tv fiyatlarına inmesini bekliyorum.
 • herşeyi muhteşem görünmekle birlikte sanki beyazları normal led tvlere oranla daha mat görülen ve fiyatları halen ucuzlamayan televizyon.
 • niyeyse curved olmayanı yok, böyle tuhaf bişi görmedim.
hesabın var mı? giriş yap