şükela:  tümü | bugün
  • ne olacaaadı? memleketin amına şahsi menfaati icabı çekinmeden koyanlara ağıt mı yakacaktık amına koyduğumun ak davarı?
  • insan ölümüne üzülenlerin topoğrafyasıdır.
    akp'lilerin ölümüne değil aq'mun adamları. adam başlık açarken bile hala ölü ayırıyor akp'li hdp'li diye. sizle nasıl aynı dönemde aynı coğrafyada dünyaya geldim şansımı sikeyim ya.
  • troll kardeşe hemen çevirmenlik yapayım. bu davar kısaca diyor ki; "siz kim köpeksiniz, siz ölemezsiniz bile! ölen sadece akpli bir kişi, niye üzülmüyorsunuz ühü ühü.. sadece akplilerin eşi, çocuğu, ailesi, anası var ühüh ühüh. mağduruz da mağduruz ühüüüeeeaa."
  • ölen şahıs için mutlaka akp'li sıfatı koyan bir akp partizanının, kendi partisinden çıkan ölüme üzüldüğünü yemeyen insanların hedef alındığı bir zırvalık.

sen ölen şahsa üzülüyor olsaydın prim yapmak yerine susar otururdun, hedef gösterdiğin insanlar gibi.

(bkz: kansızlık)
  • işte böyle ayrımcılıktan geliyor başımıza ne geliyorsa. berkin elvanlar dillerinden düşmez, ama ömer halisdemir dedin mi kulaklarını kapatırlar... sonra gelip insanlıktan çıkmışsın diye başkasını suçlarlar. pkk'ya silah satıp destekleyenlerle farklı bir kafa değil ama anlamazlar işte.
  • (bkz: 10 ekim 2015 ankara barış mitinginde patlama)

buna sesini çıkarmayan ve 1 kasım 2015 seçimlerine her yolu mübah gören akp' ye inanmıyoruz...

bugün dahi 24 haziran 2018 seçimleri için kendi seçmenini bile harcıyorsa bizi bırak sen de artık inanma...
  • gebertilen bir ışidciye üzülmeyen insanla aynıdır!
    bu leşin çetesinin nasıl silahlarla seçim sandığı bastıklarını da gör: https://www.dailymotion.com/video/x5ivqtr
  • çok troll rezilliği gördüm, ölen baba-oğulu gözardı edip de ölen akp'li üzerinden duyar kasmaya kalkan bu başlık kadar aşşağılığını görmedim. sen onları insan yerine koymuyorsan biz seni niye koyalım?
  • böyle provokatör başlıklara sözlük yönetiminin el atması lazım.

ölen kim olursa olsun üzülüyorum,bu olaylar durana kadar provokasyon kim olursa olsun tepki koyacağım