• işte bunlar islam'ı tercih etmemenin getirdiği acı sonuçlardır. allah'ı reddetmenin getirdiği hüzünlerdir. sevdiğim öldü. acaba şimdi nerdeeee????? ağla dur!

halbuki, islam çok güzel bir sistemden söz eder. iyi bir insansan sevdiklerinle yeniden buluşabilme ümidin var. bu ne zaman olacak? tabi ki kısa bir süre sonra, yani dirilince. buna kanıt olarak da kuran şu tarz sözlerle insanlığı düşünmeye çağırır:

görmediler mi ki; gökleri ve yeri yaratan, bunları yaratmakla yorgunluğa düşmeyen allah, ölüleri diriltmeye de kadirdir. evet, o'nun gücü her şeye yeter. ahkaf suresi, 33
  • ruh, bir enerjidir kaybolmaz “, dediler. kayboldu, bulamadım. yolu yoktur.

sesini , kokusunu unutmak istemiyorum. son giydiği gömleği kokluyorum.
  • (bkz: patrick jane)
  • islam dinine göre yani asıl kaynak olan kur'an a göre imkansız olan eylemdir.

fatır 22 - "... sen kabirde olanlara birşey işittiremezsin."

ayrıca ölünce sevdiklerin ile buluşma konusu uydurmadır. islam dinine kötü niyetli kişiler tarafından birçok hurafe, hadis olduğu iddia edilerek ithal edilmiştir. bu ve diğer bütün konularda sadece kuran esas alınmalıdır. kuranda da sevdiklerimizle buluşma gibi bir beyan da bulunmamaktadır.
  • dikkatimi ceken cumle:
    (bkz: 3 milyon dolar harcadim)
  • 3 milyon dolardan sonra okumayı bıraktığım başlıktır. ama entryi girdirmiştir.
  • çok fazla black mirror izlemenin yan etkilerini barındıran başlık.
  • okültist bilgi doğrultusunda konuya bakacak olursak. böyle bir şey mümkün değildir. iletişime girseniz bile o iletişime girdiğiniz ruh spatyum da sıkışıp kalmış ve acı çekmekte olan bir zihin-ruh olacaktır. ve sizinle iletişime geçmesinin tek amacı sizin bedeninize musallat olup spatyum dan kurtulacağını zannetmesidir. bu nedenle bu tip çabalar size zarar vermekten başka bir işe yaramaz. ruh çağırma diye bilinen şey ise sonu tehlikeli kapılara açılan bir ritüeldir. hiç önermem.
  • ben rüyamda görüyorum. güzel oluyor. babamla, anneannemle ve henüz 30 yaşında hayatını kaybeden çok sevdiğim hocamla az hasret gidermedim.
  • (bkz: 46 yok olan)
205 entry daha
hesabın var mı? giriş yap