şükela:  tümü | bugün
  • benim arkadaşımın babası vefat etti, digiturk bir yıla yakın bir süre boyunca arayıp çocuğun babasını istedi, her seferinde de vefat etti, öldü deyip kapattı, sonuncu hariç sonuncu da öldü ulan öldü ... deyip okkalı bir küfür sallayınca aramayı bıraktılar.
  • pegasus'un yaptigi rezillik. baslik ve yazilanlar silinmis, ama ben de kesinlikle katiliyorum, alamadiginiz hizmetin parasinin en azindan kismen iade edilmesi gerekli. bilet alirken hic bir durumda iadesi yapilamaz denmesi zaten vatandasin zor durumundan faydalanmak demek. kapitalizmin ne kadar cok savunucusu varmis. benim de o sekilde aldigim biletler oldu ve bu kesinlikle insanlarin baska normal para araliginda bilet bulamamasindan dolayidir. simdi her hastanede her ameliyattan once "hasta olurse ne sebepten olursa olsun doktora dava acamazsiniz" gibi bir madde olsa, ve hasta doktorun tamamen sallamamasi neticesinde can verse doktoru mu savunacaksiniz? bu sistem fakir insanlari bu tur kosullari kabul etmek zorunda birakiyor. zor durumda kalan vatandasi degil de zengini ve kapitalizmi savunan insanlar umarim sadece bu tur on kosul imzalamak zorunda kalirlar her riskli yolculuk ve hastalik islerinde. sonrasinda olduklerinde de kimse kimseye hesap soramasin.