şükela:  tümü | bugün
  • az önce aklıma gelen fikir.

hepimiz ölüyoruz, bizi gömüyorlar çürüyüp gidiyoruz. kaç kilo et, sakatat heba oluyor.

oysa bir tesis olsa, vasiyeti "işe yarar organlarım alındıktan sonra mama yapılayım" olanların cesetlerini kıyma makinesinden geçirildikten sonra diğer gıda eklentilerini katılıp, kuru mama yapılsa, hakiki etten süper kaliteli bir mama ortaya çıkar.

bu da belediyeler tarafından sokak kedilerine falan verilse.

güzel olmaz mı?

böyle birşey olsa ben kesin isterdim.

mermerden bir mezarda çürüyeceğime, 20-30 kedinin 1 günlüğüne karnını doyururum.
  • bu saatlerde eksiye girmeyin. kafa aciyor
  • zirvaliktır. sanki cururken asit kullanılıyor. yine börtü böcek nasipleniyor.
  • az biraz bekleyin. bir "süper virüs" peydah olup, kökümüzü kurutmaya başlayınca olacaklardan biri de bu.

"evcil hayvanlar, sahipleri öldüğünden, sokaklardaki cesetleri kemirmeye başlar... olaylar gelişir..."
    28 days later... ve 28 weeks later'dan sonra, "28 months later" işte.
  • mantıklı önerme.
  • lan olm gece gece yapmayın böyle şeyler.zaten yalnızım.kediyi salona attım şimdi,kitledim kapıyı.abi noluyor gibi baktı.
  • hassektör amk. bu kaçıncı level amk. bi bitmediniz amk mun şekilcileri.
  • ınsan etinin tadini bir kere alinca yasayan insanlari da potansiyel av olarak gorecekleri icin sacma ve aptalca olan fikirdir.

en yakin dostlarimiz olan hayvanlari uzerimize salmaya calisiyorsan orasi baska tabii.