şükela:  tümü | bugün
 • oyunculuk hayatina l'annulaire adli filmdeki iris karakterini canlandirarak ba$layan genc model.
 • 1979 ukrayna dogumlu guzel kiz. "paris je t'aime" adli bol yonetmenli bol oyunculu filmin vincenzo natali tarafindan cekilen 8. parcasinda "femme fatale" rolunde izleyecegiz kendisini..
 • hitman'in nika boronina'sı.
 • 22. bond filmindeki 2 bond kızından biri.
 • hitman adli oyunun film versiyonunda fena sayilmayacak bir performans ile kar$imiza cikmi$ guzide ukraynali. her$eyi iyi ho$ da biraz ufak tefek geliyor bana.
 • garip bir güzelliği var.

  ilk anda itici ve hotoz burunlu oldugunu düşünsemde film akıp gittikçe içine alıverdi. film dediysem pek matah bir yapım değil, hitman. filmi tek başına sattığını söylesem yalan olmaz. en azından benim gibi seçkin bir sinema takipçisini etkilemeyi başardı. istanbul'da üst cirilcıplak altta bir avuç kilot, g-string benzeri bir nesne üzerindeyken otel balkonu demirlerine dayanarak yaptığı şov ile kalpleri feth ederken, yemekten sonra esas oğlanımızın üstünde israrlı tavrini gösterdi. o anda kadın güzelliğinin gücüne bir kez daha sahit oldum. lanet olsun, bir kadın en basinda, ince, zarif olmalı. 90 - 60 - 90, sihirli rakamlar, altın oranlar boşuna icat edilmemiş, olga kızımız boşuna keşfedilmemiş. harikulade fiziği var. o hali ile en baba aşık erkeği bile baştan çıkartabilir. filmin sonlarında bir yerden anımsıyorum derken, yeni bond filmi kızlarından biri olduğunu çıkarttım. iyi bir seçim yapılmış. iyi bond kızı mı, kötü kız mı? bence kötü kız.

  dayanamadım, hemen açtım imdb'yi, kısa biyografisine baktım. bir yeni rus rüyası ile karşılaştım. bu tespit arkdy renko'ya selam olsun. babanın yolun başında terk ettiği paramparca bir aile, sanat öğretmenliği yaparak ayakta kalmaya çalışan bir anne, yoksul anneanneye teslim edilen zavallı olgacık. kalabalık, sefalet, yokluk içinde geçen bir çocukluk, maşallah imdb'de kısa biyografiyi yazan eleman kemalettin tuğcu tadında döktürmüş. 13 yaşında annesi ile gittiği bir moskova gezisi sirasinda b metro istasyonunda bir model ajanı tarafından keşfediliyor. israr üzerine modellik kariyeri başlıyor. şanslı olduğunu söyleyebiliriz, bu tarz keşiflerde porno sektörüne uzanmakta var. modellik kariyeri iyi giderken, sanat ve diller üzerine eğitim alıyor, piyano çalmayı öğreniyor. 16 yaşında paris'e göçüyor. önemli dergilerin kapaklarında boy gösteriyor. 20 yaşında bir fransiz ile evlendiğini okuyoruz. iki yıl sonraki boşanma haberi bizlere fransız pasaportunun kiymetini hatırlatıyor. ah kadınlar... olga hanım kızımız durmuyor. catwalk kariyeri onu kesmiyor, sinemaya geciyor. ilk çıkışı 2005'te bir avrupa filmi, avrupa'da kesmeyince yavaş yavaş holivud'a uzanıyor. holivud abd ortak yapımı filmlerde görüyoruz. hitmen ve peşinden bond kızlığına terfi ediyor.

  evet, talih bazılarına gerçekten iyi gülüyor. sadece güzellik bile şu dünyada büyük lütuf ama olga hanım kızımızda ötesi de gelmiş. çıkışı devam ediyor. ben beyazperde'de görmekten keyif aldım. hitman'deki hali ile gelecekse her filmde izlerim. son bond'u daniel craig'e rağmen nasıl izleyebilirim derken işte bir güzel gerekçe çıkıverdi.
 • hitman'de oynadığı nika karakteri, gia isimli filmde angelina jolie'nin oynadığı karaktere* çok benzemekte, ya da ben gia'yı izleyeli çok olmuş..
 • yüzünü ve mimiklerini nurgül yeşilçay'a benzettiğim ukraynalı model.
 • yakında çıkacak olan max payne'in filminde de rol alan aşmış bayan. mona sax rolünde değil, sakin olun.