• her cümle sonuna üç nokta koyarlar... böylelikle kendilerini şair olduklarına inandırırlar... ama aslında gerizekalılardır böyle yazanlar...
  • sen olgun kadını tasvir etmemişsinki. yazında buram buram acı çeken bir kadın betimlemesi var. örnegin, 18 yaşında zorla evlenen örf ve adetlerin kölesi olan duygularını yaşayamayan ve hatta çocukluğundan bihaber olan bir kadın, 25 yaşına geldiğinde bu acılar ile zaten olgunlaşır.
    ote yandan, 25 yaşında halen üniversite okuyan kadınlar da vardır
  • yormazlar sizi, gereksiz tartışmalar içine girmezler, neredeydin diye sürekli taciz etmezler, beni seviyor musun aşkım diye anlamsız sorular sormazlar.
    yanındaysanız, beraber anı paylaşıyorsanız yeterlidir onlar için.
    mutluluğun ne olduğunu bilen kadınlardır.
  • haklarında tespit yapılamaz, ancak dilerlerse onlar sizin hakkınızda tespit yapabilirler.
  • sevişiyorlar. muhtemelen bazıları çok iyi sevişiyorlar.
  • çok uzun diye okuyamayacak olanlara özet geçecek olursam, başlıktaki tespit yazısına aldanmayın, yazar bacım sadece kendi reklamını yapmış. bize de reklamın iyisi kötüsü olmaz demek düşer.hadi hayırlı tıraşlar.
  • ne istediğini bilir. muhabbeti dolandırmaz direkt sevişir.
  • cogunun sadece yasi olgun. hala 20 yasindaki takintilari, hedefleri, kurallari, sabit fiikirleri, guvensizlikleri ve kendini kandirmalariyla hareket ediyorlar.

hala ne istedigini bilmenin yeterli oldugunu dusunuyorlar. oysa ne istemedigini de istedigin seyin sana uygun olup olmadigini da bilmen gerekir.

hala sevginin iliskide yeterli olduguna inaniyorlar, oysa pek cok agir travmatik olaylarin yasandigi iliskiler ; cok sevgiden kaynaklaniyor.

hala cinselligi erkege sunulan bir odul saniyorlar, oysa cinsellik iliskinin harcidir. iki insani bir arada tutan ilkel ve dogal bir muhurdur.

hala kariyeri her sey saniyorlar. oysa kariyer sadece kucuk bir keyif ve para kazanma aracidir.

hala kimseye guvenmeyerek durust insani, binbir hesap kitap ve testle dogru erkegi bulacaklarini saniyorlar. oysa icsesleri her seyin dogrusunu fisildiyor zaten onlara.
  • bu başlığa haklarında methiye düzenlere muhtemelen mesaj atmayacak kadınlardır o yüzdendir ki hiç uğraşmıyorum ben de.
  • daha şekerliler ama daha yumuşaklar.
    ayrıca dalında çok kalırsa kuşlar didikleyip yaralıyor.
hesabın var mı? giriş yap