şükela:  tümü | bugün
  • adam artık nasıl bir yaştaysa, 25-33 yaş arasını olgun zannediyor.
  • atasözü olmasada rusların bu konu ile ilgili bir sözü vardır. hep o aklıma gelir.

"18 yaşında bir kız yatakta hayatında ilk defa sevişiyormuş gibi davranır. 35 yaşında bir kadın ise hayatında bir daha hiç sevişmeyecekmiş gibi"
  • 18 yaşındalarmış ve olgun kadınlardan hoşlanıyorlarmış küçük beyler :)
    olgun dedikleri de 24 falan herhalde.

kaça gidiyorsunuz siz bakayım bıdıklar?
  • dernek kursalar başkanı emmanuel macron olur.
    daha istikrarlısına rastlamadım.
  • gece yine sözlük abazanları yurtta sik konseyini toplamaya başlamış. bu cuntadan millet çok çekti.
  • son ders beden olduğu için eve terli geliyomuşum, annem evde yokmuş, karşı komşumuz gülay teyze, annen yok gel bizde duş al sarper, terlisin diyomuş, kocası da bi iş için almanya’ya mı ne gitmiş. şofben bozuluyomuş gülay teyze de banyoya giriyomuş bakmak için. o sırada benimkini görüyomuş. benimki de faruk amcanınkinden büyükmüş meğerse o yüzden azıyomuş.. ımms ımmh yalıyomuş gel diyomuş içeri ımmh.

dur 13 yaş
  • kendi yaşıtı kızların gereksiz kaprisleri, beyinsiz tutumları ve küçük dünyalarından sıkılmış erkeklerdir. nedendir bilinmez ama bu tip erkekler kendinden büyük kadınların yanında daha iyi hissederler. daha rahat olurlar.
  • - olgun kadınlardan hoşlanıyormuşsunuz.
    + tam olarak öyle eğil...
    - terbiyesiz! ne demek şimdi o?
    + olgun eğil olgun yazacaktım
    - ?!
    + aa paron, tuşu çalışmıyor
    - ne parası manyak mısın! çıkıyorum...
    + bi inler misin?
    - [ayça_22 konuşmadan ayrıldı]
  • burası iyice dandik uydu kanallarının altyazı bandına döndü. entry sonuna da telefon numaranızı yazın, belki arayan olur.
  • macera arıyorlardır doğru ama nedense türk erkeklerinde şöyle bir saçma düşünce var, olgun kadın kolay kadındır, olgun kadın tecrübeli kadındır.

tecrübe yaşanmışlıklarla kazanılır, öyle 20'lik kızlar var ki nasıl yaşadıklarını görseniz hayret edersiniz. kolaylık-zorluk ise karakterle ilgilidir, yaşla ilgili değil.

bana göre olgun kadın daha zordur, ne istediğini biliyordur, beklentileri makuldür ama bu çıtasının düşük olduğu anlamına gelmez. daha seçicidir çünkü zamanı değerlidir ve bu değerli vaktini sözlük ergenlerinin fantezilerini süsleyerek ziyan etmek istemez.

kaldı ki buradaki bebeler, ah bi olgun kadın çıksa da beraber olsak, yaşıtlarım bana bakmıyoo diye ağlayacaklarına, takkeyi ellerine alıp düşünsünler. hayatı goygoy olan, sürekli gelgit ilişkiler yaşayan, kafası karışık, hayattan ne istediğini tam olarak bilmeyen genç kızlar sizinle ilgilenmiyorken, sizin nasıl bir umut dünyanız var ki bunun bir üst bilinç level'ında olan yaşça büyük kadınlar size dönüp de şöyle bir bakma tenezzülünde bulunsun?

sorun yaşta değil yavrucum, sorun sizde. muhtemelen on yıl sonra da yaşıtlarınız olan olgun kadınlar sizi istemeyecek.