• sinemanın hayalet oğuz'u
  • büyük oyuncudur ileride usta olarak anılacak biri
  • (bkz: tarık arkun) kendisi erkek aktördür. vahit emmi tarafından fazlaca örselenmiştir,(bkz: yedi numara)
  • bu adamdan yalan dünya selahattin gibi bir karakter çıkması beni izledikçe hayretlere düşürüyor.

tiyatrocu,aktör olmak böyle birşey heralde
  • şu coğrafyada doğan binlerce kişinin yaşadığı şanssızlığı yaşayan başarılı "erkek aktör". şanssızlık da şu; eli öpülecek büyüklükte oyunculuklar sergilediği halde aşırı yakışıklı, modellik yarışmasından çıkma bir "oyuncu" olmadığı için neredeyse hiç başrolü olmaması. hatta kendisi 10 yılda bir ortaya çıkan doğa olayı gibidir ki. belki şener şen'in eşkıya ile hayatımıza bambaşka bir anlamla girmesi gibi bir şans gelir önüne. az olsa da çok önemli yönetmenlere sahip bir zamandayız, elbet onlar benden çok daha iyi bilirler.
  • bugün internette gezinirken gördüğüm bir fotoğrafından sonra walton goggins'e benzediğine karar verdiğim kaliteli oyuncu. rastlantı odur ki walton goggins'i de justified dizisinde göstermiş olduğu performansından bu yana çok beğenirim.
  • hrant'ın anmasında (sene 2010 ya da 2011 kafam iyi tam hatırlamıyorum) en önde yürüdüğüm isimlerden birisi.

iyi oyuncu dürüst bir adamdır ama her şeyden önce güzel bir insandır kendisi.
  • ülkemizde çok yetenekli erkek oyuncular var. haluk bilginer olsun, zafer algöz olsun, çetin tekindor, erdal özyağcılar, şener şen, şevket altuğ, güven kıraç, salih kalyon ve şu an aklıma gelmeyen bir çok iyi oyuncu var. olgun şimşek tüm saydıklarımdan daha iyi. abartmaksa abartmak, onun kadar iyisini izlemedim.
  • muthis duygulu turku okuyan kisi.

neredeyse butun turku soyledigi videolari izledim. adam okurken yasiyor yahu, hissederek okuyor. insan biraz da yasadiklarindan dolayi mutsuzsa, aglatir adami olgun abi aglatir...

muthis aralikli bir sesi yok ama, onemli olan kalbe dokunmak, duygulu okumak. bunun en buyuk ornegi olgun simsek.
  • parayı tatlı bulup mafya dizilerine kadar düşen gerçek sanatci. elestirmiyorum herkes bir şekilde hayatını kazanmak zorunda
hesabın var mı? giriş yap