şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gezi parkı için verilen otel sözü direnişle karşılaşıp tutulamadı. tabi verdiği sözü yerine getiremeyen egolar ortalığı kan gölüne çevirdi. şimdiyse gezi parkına otel yaptırılmayanlara ulufe olarak olimpos'un peşkeş çekilmesi olayıyla karşı karşıyayız. gezi parkından elini avcunu yalıyarak çıkan bu halk sülükleri, olimpos'tan da aradığını bulamayacaktır. artık çanlar sizin için çalıyor, ey tayyiban doğa katledicileri. daha yenisini yapmak ne, elinizdekileri de geri vereceksiniz. o padişahınızı ağırladığınız yedi yıldızlı otelleriniz de elinizden alınacak. bu son çırpınışlarınız, olimpos'a vurduğunuz kazmanın bedelini çok ağır ödersiniz.

  http://www.cumhuriyet.com.tr/…/olimpos_a_darbe.html
 • zaten içler acısı haline, yıllardır müdahil olmayan yerel yönetimlerin ve kültür bakanlığının "para herşeydir" motto lu icraatı
  ayrıyetten #16218896
 • bazıları için oy verme sebebidir.
 • bir yerede sıçmadan geçin la akyobazlar...ortalığı bok götürüyor sayenizde.

  öğrencinin garibanın iki gün tatil yapıp kafasını dinlediği ucuz bir yer diye katledip iş adamı rüşvetçi kodamanlarınıza peşkeş çekeğiniz yer olsun istiyorsunuz.

  şimdi güzelim olimpos da katledici canavarlığınızdan nasibini alacak öyle mi?
  -nah yaparsınız.

  #direnolimpos
 • nekrofillik için özür de; (bkz: dostum olimpos demişsin ama olay phaselis'te)

  17 km uzaktaki iki yeri ayırt ettirmeyen aynı salak (ya da algı operatörü), kemer'in 10km batısında kesme boğazı diye bir yerde yapılacak barajda olimpos resmini kullanmıştı. o orçoyu 15 temmuz dahil yedi bayram si?esim gelmiyor değil. (ayrıca #74611096)