şükela:  tümü | bugün
  • feci halde the cureu andiran ve feci sekilde insani vuran the rapture sarkisi...daha once duymamis olan herkesi "the cure'un yeni albumu cikmis abi" diye kandirabildim...over and over and over again...
  • the rapture echoes a1 şarkısı şiddetle tavsiye ederim...

i called you on the telephone 'cause i was lonely
    i called you up just to hear your
    your eyes i know are a cold blue
    pale white skin dead like a mannequin
    seem to fade

looking and not wanting to come up to date
    like a broken clock
    the hand is still
    through the pain i was watching as sound hit my ears
    we don't fit any more *2
    not the same *3
    sama, same

ripped up in the shadows
    over and over again

i remember before as your mouth
    it touched my face
    small hands grabbing me

trapped in my thoughts
    you repeating like a machine gun
    phantasmagoria
    the times pelting me
    pelting me

ripped up in the shadows
    over and over again

over and over again
    over and over again
  • italyancada yağ anlamına gelmekte olsan sözcüktür..
  • uzun zamandır dinlediğim en iyi parçadır kendisi. ayrıca habire dinlediğim parçadır. tavsiye ettiğim parçadır. böyledir.
  • insanların kullanmadıkları/kullanmayacakları yiyecekleri (genelde pakette satılan) atmak yerine yakın yerlerdeki başkalarına bedava vermelerini sağlayan bir uygulama. telefonuma yeni kurdum ancak görece ufak bir şehirde yaşadığım için çok iyi seçenekler henuz çıkmadı, büyük şehirlerde çok daha iyi işlediğine eminim. türkiye'de kullanılıyor mu bilmiyorum ama geri dönüşüm/evsizler/yoksullar için harika.
  • insanların yemeyeceği yiyecekleri, yemek isteyen ya da ihtiyacı olan insanlarla paylaştıkları bir uygulama. fikir çok güzel çünkü tüketemediğin ve tarihi geçmek üzere olan yiyecekler olabiliyor ve kiminle paylaşabilirsin bilemiyorsun.

denemek için uygulamayı indirdim. istanbul anadolu yakasında merkezi bir yerde paylaşan ya da ihtiyacı olan kimseyi bulamadım.