şükela:  tümü | bugün
  • dünyada gayet ünlü olsa da türkiye sınırlarını geçtim, avrupa sınırlarında bile pek yok. basarım 380 doları alarım bile diyemiyorsunuz, sadece usa içine kargo yapıyor kendi sitesi de.
  • misyonu dunyadaki en prestijli ve kulturel olarak digerlerinden ayri gozluk markasi olmak olan markadir. michael fox, bruce willis, brad pitt, tom cruise 80lerden gunumuze arada gozluklerini tercih etmis unluler arasindadir.
  • kullandığım optik gözlük olan türkiye pazarında pek mevcut olmasa da amerikan pazarında önemli bir pay sahibi olan ve dünyaya ufak adımlarla atılan gözlük markası.

not: fiyatları da hiç azımsanmayacak kadar yüksektir yani diğer firmaların gözlükleriyle eş değerdir ama kalite olarak çok met edilendir kendileri.
  • yarı şeffaf bir modelini dayanamayıp aldığım inanılmaz güzel gözlük markası... daha önce bir adet optik de kullanmıştım aynı markadan...
  • saçma bir şekilde istediğim modeli türkiye'de bulamadığım için paris'ten almak zorunda kaldım. soranlara da paris'ten aldım dediğimde sanki 80lerde hava atıyormuşum gibi hissediyorum. hatta samimi bir arkadaşım bu ne lan türkiye'de yok sanki dedi, valla yok dedim. neyse, güzel gözlükler yapıyorlar. ama biraz pahalıca tabi. camları da zeiss alınca neredeyse lazer ameliyatının iki katı para vermiş olduk bir gözlüğe. ama güzel gözlük yapıyorlar, ona denecek birşey yok.