şükela:  tümü | bugün
 • yeliz sen misin? *

  instagram dünyasının en tatlış, en tontik, en ponçik soğvşıl annesi. o bir anne, bir bloger, bir gıda mühendisi sanki. bir... gidiyor efenim böyle.

  beni ve onca eleştiri yapan insanların rahatsız olduğu konu, yapmış olduğun reklam değil güzel kardeşim. konu saldırgan davranışların (silsende ekran görüntüsünü aldım) bu ablamız ve benzerlerinin yaptığı reklamlar vs değil. konu uslup ve "hep ben bilirim, sen kim oluyorsun g*tüm" tarzı yaklaşımları. sayfanda reklam yap, fikir sun ama eleştirilere hakaret ederek cevap ver. hoşuna gitmeyeni engelle. yakışmadı bu sana yeliz.
 • şuan kendisi tarafından linç ediliyorum . baya da zeki sandığım biriydi , tarzı dikkat çekerdi fakat nutelladan nasıl bir para almışsa utanmasa ülkede çernobil etkisi hiç görülmedi falan diyecek hatta çernobil yaşanmadı bile diyebilir . şuan linç için beni adres göstermekle meşgul . küçük çocuk istismarcısı zekasınla ve çocuğunu sömürüp bir yere gelen birinden fazla beklentiye girdiğimin en büyük kanıtı . hele ki normal de en büyük hükümet karşıtıyken birden beni siyasi ve devlet yönetimiyle tehtide geçmesi kişilik bozukluğunu ortaya serdi.

  edit . nutella firmasına yazdığı yazılar ve insanlara olan tavrından dolayı daha büyük zarar vermiştir . palm yağı 2 gün sonra unutulabilcekken insanlar bu saygısızlığı unutmayacaktır . ayrıca konuyu saptırmaya çalışıp düşük seviye zeka oyunlarınla konuyu siyasete çekip devlete direk suçlayıcı hedef gösterici davranışlarınla durum daha da çirkinleşmiştir .

  çocuğunun konuşma probleminden kaynaklı insanlara her gün saygısızlık yaparken iyimser bir bakış açım vardı fakat taa ki çocuğunu hazır gdo lu besinlerle beslemeyi kabul ettiği . benim yapıcak isteğimde yeteneğimde yok dediği ana kadar .

  artık blogger annelerin denetlenmesi gerekiyor . bu kadın çocuğunun sürekli video ve fotoğraf çekmesinden rahatsız olduğunu bir canlı yayın esnasında söyledi . küçük bir çocuk bile kendi hayatının özel olduğunun ve ailesi tarafından kontrol dışı " para için " blogger lafı altında kullanıldığının farkında sanırım .

  edit2. linci ters tepmiştir . destek mesajları yağarken tek olumsuz yorum bile gelmemiştir.
 • senelerr önce bir kavgası esnasında takipçisiydim bu baağğyanın. kavga ettiği kişiyi sayfasında afişe edip takipçilerini, kadının üstüne salmıştı.

  evet, baya bildiğin salmak.
  "öldüüğğğrrr onuuu" edasından 1 gr eksiği yoktu.

  tabii akl-ı selim takipçiler "biz köpek miyiz, kendin derdini çözemeyince bizimle çözmeye çalışıyosun", "niye kadına saldırmamızı, linç etmemizi istiyosun" falan dedi. tabii ki engelledi.

  o zamanlar sanırım 10k-20k arasıydı takipçisi. emin de diilim de baya azdı şimdiye göre işte.

  böyle biri işte o da. kendi gibi düşünmeyen takipçileri sayfasında istemiyor. kendisiyle tartışamazsın, farklı bir şey düşünemezsin. haşa!

  he bide nutella'nın marka itibarının peşine düşen bilogırlardan. millet "çocuğunu bırakmış gitmiş uğraşmış kadın siz eleştiriyosunuz" falan diye duyar kasıyo. gitmeseymiş abi banane. gıda mühendisi mi, diyetisyen mi, ne? gitmesin madem çocuğunu bırakıyo. ben mi düşüncem bunu?

  davet edilmişmişler de... sanki çocuğuyla prim yapanlara kaldı fabrika gezip içerik aklamak. "çocuğuma da yedircaam" sloganı güzel ama kim düşündüyse tebrik

  ekleme: şimdi hatırladım da eskiden, bu kavganın olduğu dönem falan, baya reklama karşıydı ve her şeyi olduğu gibi bunu da çok eleştiriyodu, laf sokuyodu sürekli. 1 sene geçmeden reklama başladı ve "bu benim işim" demeye başladı. öyle işte
 • efendim eğri oturup doğru konuşacağım. başlarda güzeller güzeli oğlu ve annesi olarak sevdiğim bir instagram hesabıydı fakat sonra sonra profil reklamlardan geçilmemeye başladı bana bir bulantı geldi. geçen sene kendisi "lansmanlarda bloggerlar, firmayı çoğunlukla dinlemiyor, fotoğraf paylaşıp duruyorlar oysa ki ben dinliyorum ve özenle size yazıyorum" (yazar burada diğerlerini kötüleyip ben mükemmelim demeye çalıyor) ve "o çok sevdiğiniz instagram kullanıcıları lansmanlarda "aptal takipçilerim, ne paylaşsam seviyorlar deyip kıh kıh gülüyorlar oysaki ben sizi seviyorum" (yazar yine başkalarını kötüleyip ben mükemmelim demeye çalışıyor) gibi söylemleriyle itici bir hal almaya başlamıştı. en klasiği ise kendine gelen kötü yorumları ulu orta yazıp ollaluna severler kortejini insanların üstüne salmaktı.. şimdi şöyle birşey var; public bir profile sahip olan ve özel hayatının %50 sini public yaşayan bir insanın gelen kötü yorumlara tahammül edememesi çok saçma. sonra böyle tipler gelirler mesela birden "cumhurbaşkanı kendi hakkında çizilen kötü karikatürlere dava açıyor, hiç adil değil" derler. senin yaptığın ne peki? farkı nedir? yok. madem ben topluluklara oynayacağım diyorsun, neden gelen kötü eleştirilere tahammül edemiyorsun? bir sonraki saçma hamle ise zamanında "ay analar neden fit olacağım diye kasıyorsunuz, size kabul ettirilmeye çalışan bu düzene karşı koyun bakın karnım düz değil ama gocunmuyorum" diyerek göbeği açık fotoğraflar paylaşırken birden korse ile anlaşma yaptı bloğuna yazdı, kendini ince gösteren mayolarla poz verdi. ne yapmaya çalıştığını anlayamadık. kafası çok karışık, kendi içinde çelişkilerle dolu ama bir dakika biz nereden bileceğiz onun neler yaşadığını değil mi? tabii ki sırada sona kalan fakir edebiyatı var. bu sene ise avukat feyza altun'un "çocuğunu teşhir etme" isimli hashtaginde kendini savunurken yine yok efendim siz ne bileceksiniz ne yaşadığımı, benim boyum yaşadığım baskıdan küçük kaldı gibi ajitasyon belirleyerek daha garantili bir iticilik almıştır. kendisi beni bloklamış bu arada çok üzgünüm, akşamları mum yakıp üzgünlüğümü dizelere döküyorum.
 • bir sey uretmeyen, sadece cocuklariyla var olan, birey olarak varligi para getirmeyen ancak cocuklariyla para kazanan insta annelerden biri. firmalar icin firma aklayici olarak sektorde sevilirler. buraya gelip soyle boyle diye yazacaginiza takip etmeyin. kendinize daha fayda saglayacak kisileri takip edin rahat edin.
 • yine yaptığı bir reklam sonunda aldığı tepkilerden sonra bu sefer eskiden reklam sektöründe çalışırken ne kadar mağdur olduğundan, kabin tepelerinde vinç tepelerinde sekiyormuş da eve geç gidiyormuş falan feşmekan bahsederek ajitasyon yapıyormuş herhalde... bu paylaşımdan evvel bir markanın reklamını yapmış beş saat önce evladının fotoğrafını koyup bir gün önce de "bilmem ne süpürgeleri en dar yerlere girermiş" diye kendince reklam çekmiş. kafası çok karışık bence... devlet vergi kesiyor mu acaba bu reklamlara? benden her ay çatır çatır kesiyor da..

  şimdi snapchat konusunu da çıkartır bu entry üzerinden bu gece 1'e 10 bahse girerim. *
 • çocuğu sayesin de statü atlamış kişi ve ciddi psikolojik sorunlu bir tip. en ufak bir laf edildiğin de siz benim ne yaşadığımı nerden bileceksiniz edebiyatına başvursa da kimse yemiyor . kocası bile bu kadın biraz para koklatınca barışmış gibi duruyor.

  bu çocuk bu yaşta kalmıcak cüzdanı iyi doldur yelezz , çocuk büyüdüğün de aç kalıcaksın bu vasıfsızlıkla.

  edit. o kadar statü atlamış ki araba alıp ama çocuk oto koltuğunu bile bedavaya getirmiş kişi .
 • yakinda basina soyle (bkz: instagram'ci blogger anneden velayetin alinmasi) bir olayin gelmemesini diledigim cani kani pahasina reklam bagimlisi ig annesi.

  oyle olmuyor iste her seferinde havadan para yagmayacak. bi yerde cark donmemeye basliyor.
 • senelerdir instagram kullanırım, ilk kez denk geldiğim isim. yalnız okudukça insanın içi kararmıyor değil!
 • dikkatimi çekti. bu instagram blogger tayfası ne iş arkadaş? bunlar baya baya meydanı boş buldu, önüne gelen yaptı çocuğu, çekti fotoyu, indirdi milyonu.
  yahu devlet nerede allah aşkına? bu nedir yahu her allah'ın günü farklı br bloggerın pisliği ortaya çıkıyor. sahtekarıda var, dolandırıcısı da, manyağı da, aptalıda.