• yeni nesil halı saha maçı ayırma sitesi.

uygulaması da var. 50 lira kapora verip maçınızı istediğiniz saate alabiliyorsunuz.
  • geçen rakı masasında iddialaşma sonucunda iş saha ödetmeli maça kadar geldi. zaten 2. dubleden sonra herkes messi herkes mbappe! madem kadrolar tamam dedik e hadi alalım sahayı. ilk karşımıza çıkan siteydi olleyy ve oturduğumuz yerden, çakır kafayla kolayca, 3-5 dokunuşla ile bitirdik işi. neyse ki site üzerinden indirim de aldık da daha az ödedik!
  • güzel uygulama olmuş. istanbulda halihazırda yeterince basketbol için açık alan bulunduğundan, umarım kapalı spor salonu alternatiflerini artırırlar.
  • online olarak istediğimiz sahayı ayırta biliyorum. yorumlara bakarak sahanın durumunu görebiliyor tercihimi buna göre yapabiliyorum ve arkadaşlarımı da davet edebiliyorum.benim için en güzel özelliği temiz saha önerileri ve favorilere eklediğim sahaların bana tesislerdeki kampanyalar sunması.
  • bir maç yapmak için bir sürü eziyetten kurtaran, bölge bölge müsait sahaları size şak diye gösteren site. bir de boyuna indirim falan yapıyorlar...
  • çok kullanışlı bir site. müşteri hizmetleri de oldukça ilgili.
  • yapanın elleri dert görmesin diyeceğim uygulamadır. bizim gibi işe güce karışmış, hafta içi değil dışarı çıkmak telefon edip saha ayarlamakta bile zorlananlar için overlok makinesi ayağa geldi. bir süredir maçları burdan ayarlıyoruz kafa rahat. güzel uygulama. tüm halı sahacılara tavsiye ederim.
  • spor tesislerine dilediğiniz gün ve saatte rezervasyon yapmanıza yarayan site. halı sahanızı kiralıyorsunuz, pilates hocanızı bulup randevuyu ayarlıyorsunuz.

ama daha ilgi çekici olan kısmı şu; kasım ayında rezervasyonlar %25 indirimli. girişimci bir halı saha maçı ayarlayıcısı için bulunmaz nimet. böyle böyle haftada 5 maç ayarlasa, nerden baksan iyi para... hanım da öğretmen olsa... neyse. site burada.
  • suya sabuna dokunmayan amatör online halı saha kiralama sitesi.

0 546 749 97 93 numaralı telefondan kendilerine ulaşmak isterseniz sizinle ters ters konuşan birilerini bulabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap