• (bkz: ollie watkins/@ceyar i kim vurdu)

şampiyonşip ekibi brentford'da forma giyen *1995 (24) doğumlu forvet.

- 9 yaşında şansız exeter city'nin alt yapısına girdi.
    - 19'unda (2014/15) ingiltere 6.liginde komik isimli yarı profesyonel bir takımda (weston-super-mare) ilk defa maç tecrübesi kazandı.
    - ardından exeter city'yle 2 sene ingitere 2. lig (4. kademe) qeyfi yaptı. takımdaki 2. senesinde (2016/17 - yaş 21) play off finali görünce nispeten gün yüzüne çıktı. takımı kaybetse de kendisi 2 kademe yukarı (brentford fc - 2m €) terfi etmesini bildi.

- şampiyonşipte bir diğer forvet (bkz: neal maupay/@ceyar i kim vurdu)'ın gölgesinde bir performansla 2 yıl geçirdi. neal maupay kallavi bir fiyatla premier lige terfi edince (brighton and albion - 22.2m €) takımdaki 3. sezonunda meydan ollie watkins'e kaldı. hal böyle olunca eleman bu sezon (2019/20 - yaş 24) patlama yaptı. play off finaline kadar yürüyen takımının her şampiyonşip maçına (49 maç 26 gol 3 asist) ilk 11 başladı. ne var ki gene bir final kaybetti ve bu sefer dünyanın en iyi liginin kapısından dönmüş oldu.

yine de alt ligde gol krallık yarışında premier lig menşeili (bkz: aleksandar mitrovic/@ceyar i kim vurdu)'in (26) ardından 2. (25) olmayı başardı*. olası bir premier lig transferinde neal maupay gibi üst lige adapte olacak bir yeteneği var. yükselişi devam eden forvet kardeşimize gelecek kariyeri için başarılarının devamını diliyorum.
  • (bkz: ollie watkins/@ceyar i kim vurdu)

premier lig ekibi aston villa'da forma giyen *1995 (25) doğumlu forvet.

--- ollie watkins bölüm 2 ---

(bkz: 2020-21 premier lig en iyi transferler listesi/@ceyar i kim vurdu)'ne girmeyi başaran oyuncu. oradan buraya kopyalıyorum:

''
    34m € *
    a villa---*1995(25)---st---brentford---37m 14g 5a

premier ligdeki ilk senesinde geçerli performans gösterdi. 1 önceki sene (2019/20) g.t zoruyla ligde kalan takımı (bkz: jack grealish/@ceyar i kim vurdu) önderliğinde ligi 11. bitirerek sükse yaptı; ollie watkins'in de bu başarıya katkısı büyük oldu*.
    ''

---------- bonus ----------
    (bkz: 2020-21 premier lig en iyi transferler listesi/@ceyar i kim vurdu)
    (bkz: aston villa/@ceyar i kim vurdu)
    ---------- bonus ----------
  • exeter city'nin aralık 1995 doğumlu forveti. patlama yapmak için biraz yaşı geçmiş görünse dahi önümüzdeki yıllarda ingiltere milli takımı formasını dahi giyebileceğini düşünüyorum. hazır ucuzken kendisine yatırım yapmak lazım ama yatırım yapmak için önce scout ekibi lazım. o da ne yazık ki bizim kulüplerde bulunmuyor.
  • buralar yakında değerlenir.

yakın zamanda aston villa’dan yüksek bir bonservise büyük kulüplere gitmesi olası futbolcudur.

hali hazırda, ingiltere milli takımının forvet hattı için önemli isimlerden birisi.
  • bizim taraftar iyice umudunu yitirmiş, tam anlamıyla zombi olmuşuz. adam instagram'dan beşiktaş'ı takibe almış bile.

neyse, beşinci günün şafağında batıya bakın diyorum ben.
  • transferine ihtimal vermedigim. stoper konsa ile birlikte brentford'un en iyi iki isminden biri. gecen sene epl'den crystal palace ve sunderland yoklamisti satmamislardi. simdi kiralamalari icin hicbir sebep yok.

zaten yurtdisina ingiliz oyuncu cikartmak cok cok zor. bu transferden hic umitli olmayin derim.
  • geçen sezon championship'te mücadele eden brentford forması ile çıktığı 45 maçta 12 gol 9 asistlik performans sergilemiş 23 yaşındaki ingiliz oyuncu. oyuncunun yaşı, bulunduğu lig ve son yıllardaki istikrarlı performansı hoşuma gitti ancak daha da ilginci bu bahsettiğim 45 maçın 21'inde sol 20'sinde sağ açık oynamış olması. iki kanada da bu kadar yakın olması çok iyi bir özellik. umarım haberler doğrudur.
  • lens ve q7 den sonra kimi koysak kanatta daha iyi iş yapar.

driblingi hayvani ama son vuruşları bir o kadar kötü bir topçu gibi geldi.
  • fenerbahçe 'nin ingiltere semalarında fiyatını sorduğu ingiliz oyuncudur.

fenerbahçe'nin ingiltere'de çalıştığı bir şirket var, bu şirket mi önermiş ya da fenerbahçe mi sormuş bilmiyorum; ama öyle bir şeyler gündeme gelmiş. olur olmaz bilemem.
  • şuan devam eden barnsley maçında hat trick yaparak şov yapan oyuncu
hesabın var mı? giriş yap