şükela:  tümü | bugün
  • enteresan olay. bi yerde hayat geçiyor, mesela akşamken sabah oluyor, yazdan kışa dönüyor ama baktığımda kendimi göremiyorum. bu olumsuz bi şey değil, bunu hissettiğimde inanılmaz rahat hissediyorum. toza dönüşüp uzaya karışmışım gibi.
  • how to disappear completely adlı güzide eserde, olabilecek en güzel şekilde tasvir edilmiştir bu eylem.
  • (bkz: i've become so numb i cant feel you there)

zaman icinde kaybolma durumu. gundelik hayatin luzumsuzlugunu kavrayan ve hayatin amacini sorgulayan bireylerde gorulur. en azindan benim gordugum kadariyla.

i feel you fam*
  • eskiden bende olandır. hayatın nereye gittiğini çözemiyordum fakat zaman gösterdi ki hayat bir yere gitmiyor. biz onu bir yerlere götürmeliyiz. hayata anlam veren bizleriz ve anlam veremediğimiz zaman kendimizi bir hiçin içinde buluyoruz.
  • uçakta hissettiğim duygu. orada değilim..bir kapsüle binmek ve bir zaman sonra yer değiştirmek gibi..orada olmadığımdan; sallantı olduğunda, uçak havada tur attığında, ağızlar mırıl mırıl duaya başladığında da astralde bir ruh gibi izliyorum..hah sanki düşse bir ben sağ çıkacağım, o derece yokluk..

düzeltme: noktalama işareti
  • bir süre ortalardan kaybolduğunuzda ve üzerinden biraz zaman geçtikten sonra hiçkimse tarafından aranıp sorulmadığınızı gördüğünüzde tecrübe edebilirsiniz bu hissi. şimdiye kadar sanki hiç var olmamışsınız gibi...