şükela:  tümü | bugün
  • ankara'da açılmış yeni kahve lezzetleri keşif mekanı.
    tabak boyama gibi etkinlik atölyeleri de düzenleyeceklermiş.
  • yeni nesil değil eski nesil kahveci. füzyon mutfak olarak çalışıyorlar ama sadece içecekler üstüne. türkiyede başka bir örneği de yokmuş. içeride bulunan neredeyse her şey daha önce hiç denenmemiş karışımlardan oluşuyor. olağan kahveleri var, olmadık kahveleri var... bir de neden olmasın dedikleri kahvesiz içecekleri var. böyle bi iş ancak istanbulda olur dersiniz ama ankarada yapmışlar ve inanılmaz iyiler yaptıkları işte. üstelik hazırladıkları tüm tarifleri kendileri geliştiriyorlar. yöresel çekirdekler, oranın buranın kahvesi falan yok. çok ama çok değişik tatlar var.

kafa açan menüsü de burada: olmadık menü
  • ne muazzam bi çözünürlük. okumaya çalışırken gözlerimden kan geldi.
  • geçen hafta keşfettiğim, bu hafta cottonmouth isimli kahvesini deneme fırsatı bulduğum tunus caddesindeki kahve dükkanı. kahveyle pek arası olmayan biri olarak çok beğendim. içimi hafif, lezzeti olağan dışı.
  • gerçekten olmamış :) güzel düşünülmüş ama kötü dekore edilmiş ve ışıklandırılmış mekan. bir kahve dükkanında o kadar spota gerek var mı ? insanın gözlerini alıyor dışarı çıkınca güneş yetersiz kalıyor.

kahve konusunda gelince yeni nesil kahveci işte her yerde varlar artık.
  • serzenişe bulunduğum entry'mi sildirmişler.

entry sildirmeniz, müşteri olarak memnuniyeti odak almayıp, memnuniyetsizliği yok saymanızla aynı şey. ben de aynı şeyden şikayet etmiştim zaten. tam üstüne geldiniz.

not: puanım 10 üzerinden patates.