şükela:  tümü | bugün
 • benim de yeni katıldığım ekibin balat'taki keyifli atölyesidir. fijital ajans olarak iş yapmayı tam anlamıyla gerçekleştiren "üretmek için gelen herkese kapımız açık." ilkesini şiar edinmiş güzel insanlar var. çay-kahve dışında hiçbir şeye para ödemeden kullanabileceğiniz bir co-working space aynı zamanda.
 • böyle projeler toplum da oluşan ayrımcılığın önüne geçer. herkese bir parça insan olduğunu ve yardım etmenin, üretmenin ne kadar değerli olduğunu hatırlatır.

  üretiniz efenim ne olursa olsun üretiniz.

  seve seve desteklerim.

  olmadık projeler atölyesi
 • balat'ın hiç olmadık bir sokağında tarihi bir binaya hayat veren girişim.

  türkiye standartlarının üstünde olduğu için yerli turistlerin uğrak yeri değil. çünkü içinde ücretsiz kullanılabilen stüdyosuyla birlikte büyük bir kütüphanesi de var. genellikle yerli turistler binanın ve tabelanın önende fotoğraf çektirip, hızla uzaklaşırken yabancı turistler içeride vakit geçirmeyi çok seviyorlar. bu yüzden ferah ve huzurlu.

  kendi işlerini yaparken çalışmak için gelenleri de misafir etmeyi çok seviyorlar. edebiyat severlere ve üniversite öğrencilerine de kapılarını ücretsiz açıyorlarmış. bu yüzden garip ve güzel insanlarla tanışmanız mümkün.

  balat sokaklarında gezerken kulağınıza caz müziği geliyorsa, müziğin geldiği yöne doğru gidin. muhtemelen konusu geçen atölyenin kapısına varacaksınız. kafanızı uzatın, içeriye bir bakın.

  istanbul'da hayatı hala güzel kılan yerlerin olması ne güzel...