şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • sözlükte son zamanlarda karşılaşılan durum.
  spor ve siyasette çok var bunlardan.
 • ne olur kusura bakmayın, çok doldum beyler/dişiler..

  bunu yapanların beyin nöronlarına komut veren sistemi sikeyim ben.. bunu yapanların klavyeye dokunan parmak uçlarını, yazarken ekrana bakan gözlerini, gözlerini koruyan göz kapaklarını, onları istemsiz çalıştıran kaslarını, o kasları besleyen enerji kaynaklarını, bunu sonsuz kılan solunum sistemlerini ve muhteva ettiği sair doku ve organların alayını gece gündüz sikeyim..

  troll olacağım derken orospu çocuğu olup çıkıveren sikikler..

  yok 14 ağustos ankara atom bombası, yok 14 ağustos darbe girişimi, yok 22 ağustos darbesi..

  ulan zaten kafamız sikilmiş iki haftadır, zaten paranoya duvarını aşmış nirvanaya çıkmışız; evin önünden kamyon geçse f16 sortisi sanıyor, fişek patlaması duysak uykudan uyanıp ayağa fırlıyoruz..

  lan neyin peşindesiniz götelek herifler? derdiniz ne sizin amına koyim?

  kimse de bir bok yapmıyor bunlara, kimse de çıkıp, "kardeş niye milletin sinir ayarlarıyla oynuyorsun, bak şuradan siktir git" deyip kulağından tutup siktir edip atmıyor sözlük platformundan..

  adam "xx ağustos 2016 xxx suikasti" diye başlık açıp analiz yapıyor altında.. hay götüne koyduğum ya, hay analizini siktiğim..

  sözlerime burada son verirken hepinizin tekrar tekrar amına koyuyor, bu kadar küfür bıraktığım için kalanlardan özür diliyorum..

  orospu çocukları..
 • orospu çocukluğudur. net.
 • şu sıralar moda olan bir davranıştır, algı yönetimi yapmaya çalışıp milletin algılarını bozmaktır, çirkindir, melundur, pistir, kakadır, orospu çocukluğudur.
 • sözlükte gereksiz bir sürü başlık açılmasına sebep olan eylem. genellikle futbol ve siyaset konularında rastlıyorum bu tür başlıklara. sırf başlığı açan ilk kişi olmak veya doğru tahmin ettiğini göstermek için olmamış olaylar hakkında başlık açıyorlar. bu duruma karşı sözlük yönetimi bir yaptırımda bulunmazsa, sözlük birkaç yıl içinde yalan yanlış başlıklarla dolu bir yer haline gelebilir.
 • son zamanlarda yine sıkça karşılaştığım durum. ne oldu lan diye giriyorsunuz yazıya ve bakıyorsunuz ki eleman hayal alemindeki bir durumu gerçekleşmiş gibi başlık açmış. bu tür başlıklar sayesinde sözlük iyiden iyiye hürriyet, milliyet ve mynet gibi "click bait" ile geçinen kalitesiz sitelere döndü.
 • başlığı açan yazarı çaylak yaparak gün geçtikçe bu tür başlıkların azalmasına sebep olucak sinir bozan mesele.
 • (bkz: fenerbahçe'nin hükmen 3-0 mağlup sayılması)
  (bkz: 20 nisan 2018 fenerbahçe'nin ligden çekilmesi)
  (bkz: 19 nisan 2018 fenerbahçe'nin alacağı ceza)
  (bkz: beşiktaş'ın hükmen 3-0 mağlup sayılması)
  (bkz: şenol güneş'e en az 3 maç ceza verilmesi)

  sözlüğün içler hali durumunu gözler önüne seren, sözüm ona" kutsal bilgi kaynağı"nın zavallı durumunu en vahim biçimde suratımıza vuran başlıklardır.

  sol tarafa baktığımda gözlerim kanamakta.

  (bkz: mutlu musun kanzuk)
 • hangi basliga tiklasam ayni sey ile karsilasiyorum. yahu baslik acmasini mi bilmiyorsunuz? yazi yazmasini mi bilmiyorsunuz? anlamadim ki.
  tik almak icin salak sacma haber basligi yazan internetteki haber kanallari gibisiniz.