şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte son zamanlarda karşılaşılan durum.
    spor ve siyasette çok var bunlardan.
  • ne olur kusura bakmayın, çok doldum beyler/dişiler..

bunu yapanların beyin nöronlarına komut veren sistemi sikeyim ben.. bunu yapanların klavyeye dokunan parmak uçlarını, yazarken ekrana bakan gözlerini, gözlerini koruyan göz kapaklarını, onları istemsiz çalıştıran kaslarını, o kasları besleyen enerji kaynaklarını, bunu sonsuz kılan solunum sistemlerini ve muhteva ettiği sair doku ve organların alayını gece gündüz sikeyim..

troll olacağım derken orospu çocuğu olup çıkıveren sikikler..

yok 14 ağustos ankara atom bombası, yok 14 ağustos darbe girişimi, yok 22 ağustos darbesi..

ulan zaten kafamız sikilmiş iki haftadır, zaten paranoya duvarını aşmış nirvanaya çıkmışız; evin önünden kamyon geçse f16 sortisi sanıyor, fişek patlaması duysak uykudan uyanıp ayağa fırlıyoruz..

lan neyin peşindesiniz götelek herifler? derdiniz ne sizin amına koyim?

kimse de bir bok yapmıyor bunlara, kimse de çıkıp, "kardeş niye milletin sinir ayarlarıyla oynuyorsun, bak şuradan siktir git" deyip kulağından tutup siktir edip atmıyor sözlük platformundan..

adam "xx ağustos 2016 xxx suikasti" diye başlık açıp analiz yapıyor altında.. hay götüne koyduğum ya, hay analizini siktiğim..

sözlerime burada son verirken hepinizin tekrar tekrar amına koyuyor, bu kadar küfür bıraktığım için kalanlardan özür diliyorum..

orospu çocukları..
  • orospu çocukluğudur. net.
  • şu sıralar moda olan bir davranıştır, algı yönetimi yapmaya çalışıp milletin algılarını bozmaktır, çirkindir, melundur, pistir, kakadır, orospu çocukluğudur.
  • genellikle siyasi gündem üzerinden gerçekleştirilen trolling bir eylemdir.