şükela:  tümü | bugün soru sor
 • özellikle siyasi gündemin meşgul olduğu bu gibi zamanlarda birtakım ilgi eksikliğinden muzdarip suserların kendilerince giriştikleri hareket. hayır, ucuz gazete ve haber sitelerindeki başlıklar gibisiniz haberiniz yok. uyandırıyim dedim.

  tahmin veya güçlü delil varsa da bunu ifade eden tarzda başlık açın.
 • sözlüğün kontrolsüz yazar alımlarından sonra çektiği en büyük sıkıntılardan biridir.
  (bkz: türkiye'ye f-35 satışının engellenmesi) haber sitelerinden başlıklar okuyup yazılıyor böyle mal mal şeyler. sözlüğün eski takipçileri giderek azalıyor bu sayede. lakin ki çok da umursanan bir durum değil sanırım artık böyle şeyler.
 • gayet açılabilir. lakin içerikte olayın olup olmadığına dair bilgi verilmelidir.
 • üç günlük yazarların boş yere dert ettiği durum...

  halbuki sayfanın en dibinde yer alan ekşi sözlük kullanım koşullarından haberdar olsalar şu bilgiye de haiz olurlardı;

  "ekşi'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. aksine, yazarlar tamamen gerçekdışı içerik dahi üretebilirler. ekşi'de yer alan içeriğe yukarıda 'hukuka aykırı içerik ve şikayet' kısmında belirtilen haller dışında müdahale edilmediğinden, ekşi'de yer alan herhangi bir bilgi, yorum, öneri, espri, ironi, tecrübe paylaşımı ve benzeri içeriğin referans alınması nedeniyle oluşabilecek (dolaylı veya doğrudan)maddi ve/veya manevi herhangi bir kaybınızdan sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz."
 • bazen olma potansiyeli olan şeyler için uyarı niteliğinde olduğundan fena olmuyor. 50 karakterlik limit ile başlıkta o şeyin henüz olmadığını belritmek her zaman mümkün değil.