• kendisini tanırım ederim fakat nickini kınıyorum. böyle nick mi olur lan ;)
  • kadın biri.
  • kendisini, kendimce badi ilan ettiğim yazar. bazı entry'lerini okuyunca 'tamam işte!' diyorsunuz istemsizce. ayrıca, şu entry'de (bkz: @olmayansikimdeolanolaylar/#50436576) dokunmuştur.

eyvallah :)
  • ıçinde "sex" geçen bütün başlıklarda enrtysi olmayan, seksi sadece sik sok sanan çük kafalilara haddini bildirmeyi kendine motto edinmiş yazar.
  • içinde "sex" geçen bütün başlıklarda entrysi bulunan yazar şeklinde bir salvoyu ıçinde "sex" geçen bütün başlıklarda enrtysi olmayan, seksi sadece sik sok sanan çük kafalilara haddini bildirmeyi kendine motto edinmiş yazar şeklinde bir karşı atakla geçiştirmeye çalışmış yazar.
  • içindende "sex" geçen bütün başlıklarda entrysi bulunan yazar şeklinde bir salvoyu ıçinde "sex" geçen bütün başlıklarda enrtysi olmayan, seksi sadece sik sok sanan çük kafalilara haddini bildirmeyi kendine motto edinmiş yazar şeklinde bir karşı atakla
    geçiştirmeye çalışmış yazarın nickaltına özet geçen yazarların entry girdiği nickaltına sahip yazar.
  • keyifle okudum yazdıklarını.
  • türk tipi başkanlık sisteminin yılmaz savunucusu yazar.
  • eveet, nikaltıma gelip böyle nefret kusulmaya başlandıysa doğru yoldayım demektir.

iddia edilen şeylerin ss'i buraya sıralanmazsa sizin kadar çirkinleşmekte bir beis görmeyeceğimi söylemek isterim.
    on beş yaşında çocukların evlendirilmesini savunan insan ne benim ahlakım için konuşabilir, ne çok sevdiğim şarap için ne de "allahsızlığım".
    şimdi iki elinizi dizleriniz arasına alıp buradan kuzular gibi uzaklaşın

not: nikaltım için uyaran yazara teşekkürler.

edit:imla.

edit 2: böyle böyle yola getirip, sırf elinizde klavye var diye herkese her şeyi yazma hakkını kendinizde görmemeniz gerektiğini öğreteceğim size.
    yazdıklarınızın arkasında duramayıp r yaparak girdilerinizdeki nefret suçlarınızı ve çamur at izi kalsın minvalindeki iftiralarınızı böyle böyle yedirteceğim size.
hesabın var mı? giriş yap