şükela:  tümü | bugün
 • bir rte repliği.

  --- spoiler ---

  cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, partisinin genişletilmiş il başkanları toplantısı’nda açıklamalarda bulundu. cumhurbaşkanı tasarruf tedbirleri kapsamında yüzde 70-80’i tamamlanmış projelerin tamamlanacağını onun dışında yeni projelere başlanmayacağını söyledi. erdoğan, “yatırımlara bakacağız yüzde 70-80’e gelmişse bitireceğiz, müteahhit firmaları mağdur etmeyeceğiz” diye konuştu.
  --- spoiler ---

  https://www.google.com.tr/…yatirim-yok-2626175/amp/

  buyrunuz sayın aktroller, ince bunları söylerken demediğinizi bırakmadınız adama, şuan taptığınız lideriniz aynı sözleri geçte olsa bülbül gibi şakıyor.
  vaktinde ince'ye "vatan haini" diyenler, bugün erdoğan'a alkış tutuyorlar. komiksiniz lan.
 • duyunca mantıklı geliyor değil mi? büyük projeler ve sonrasında yatırımlar hazinede büyük gider kalemi olsalar da esas konu bu değil.. türkiyede danıştay ve sayıştay eskiden daha yetkili kılınıp raporlarının gereği yapılmadıkça, yolsuzluğu bilinen bürokratlara gereken cezalar verilmedikce, tüm devlet istihdamı açık ve eşit sınavlarla sağlanmadıkça bu sözler sadece sadece ve sadece tribünlere oynamaktır.. hatta ekonomi bu durumdayken hepimizin siyasetcilerine ve bürokratlarına özendiğimiz japonya,avrupa vs ülkelerde bakanlar maaş almazlar, üstüne bağış vs yaparlar!! türkiyede milletvekili maaşları düşerse, kamudaki makam arabası yasaklanırsa vs vs sayın tayyip beyin gerçekten güçlü bir devlet adamı olduğuna inanırım.