• , dekorsuz, poz almadan: batan bir güneş gibi ihtişamla değil, kaderin bileklerime taktığı prangalardan kurtulmak için ölmek.

mütevazı bir odadan süslü bir salona geçer gibi, realiteden tarihe geçmek umurumda değil.

ah inanabilseydim! ıstırap gayyasında aylarca kaldım, orada yalnız sükût vardı.

neredesin, yanan alnımı müşfik avuçlarında dinlendirecek meçhûl dost?
  • nadiren de olsa bi şeyler yazarım, bi kere bazen ölmek istiyorum yazmışım. bunu yazanın ben olduğuna inanamadım. insan zaten geçmişte istediği şeyleri sakin kafayla anlayamıyor.
  • yaşayacak ne kaldı ki değilde yaşaman için sana bi hayat bırakılmamasından ötürü doğan bir istek benimkisi. kırılmış bir kalp, özgür olamama, umutsuzluk. balkona her çıkışımda rüzgarda süzüldüğümü düşünüyorum. her şeyin sadece 2 saniye süreceğini. son zamanlarla bu tür düşüncelerim çoğaldı. beni bu duruma iten herkesten nefret ediyorum. bunun bi çözüm olmadığının farkındalığını kaybetmemeyi diliyorum bütün kalbimle.
  • buralar hep editlenir
    edit: ölmek isteyenlerin yalnızca %5 i gerçekten ölmek ister imiş geri kalan %95’lik kesim ölmemeye ikna olmak için ‘yaşamayı öğrenmek için birkaç defa ölmek gerekir’ der bukowski lakin şakacıktan der yapmayın etmeyin arkadaşlar.
  • (bkz: #88880880)
  • hasta mısınız siz? ciğerlerinize çektiğiniz nefes ne kadar değerli farkında değilsiniz siz.

güzelim hayatlarınızın kıymetini bilmiyorsunuz, müsait olan bir hastanenin onkoloji bölümüne girsin ve koridorlarında dolaşırken detaylı değerlendirsin.

'yaşamaya değer hayatlarınız var' değerini bilin.
  • "40 yaşıma kadar hep intiharı düşündüm, ama 40 yaşımdan itibaren insanların intihar etmeye değmeyeceklerini düşünmeye başladım. bana göre intihar, geride kalanlara yönelik ağır bir suçlamadır. bu mesajı verebileceğin tıynette insan olmadığını düşününce de intihar etmiyorsun."

(bkz: ismet özel)
  • eskiden bir kişi ölmek ister diğer entrylerde vazgeçirilmeye çalışılırdı şimdi herkes ölmek istiyor.
  • gecen birisi de burada siir yazmis kendimi oldurecegim elveda diye baska bir yazar vasitasiyla haberim oldu. ben de merak edip takibe attim bu sahsi baktim bugun geri dondu sgdjshddgd. ozelden kufur edecektim de vazgectim gerek yok. bir gun ergenlikten cikacaksiniz cocuklar merak etmeyin. varoluscu romanlar okumayin cok. harry potter gibi olun ve etrafinizi sevdiklerinizle doldurun.
hesabın var mı? giriş yap