şükela:  tümü | bugün
 • aktif counter-strike global offensive oyuncuları arasında çoğu kişi tarafından en iyi olarak kabul edilen oyuncu. çok uzun süredir cs oynarım, aim'i bu kadar üst düzey sayılı oyuncu görmüşümdür, diğeri de şuanda hala oynayan cloud 9 takımındaki shroud. sadece standart ranked oyunlar değil online/lan turnuvalar da dahil ben bu adamın 25-30'dan az vurduğunu görmedim. herif makina düzeyinde cs oynuyor resmen, her maç neredeyse 0 hata. bazı silahların kitabını yazmıştır, özellikle insanları kusturma derecesinde iyi kullandığı tec9 silahından dolayı kendisi tec9meister olarak da bilinir. kendisi şuanda fnatic takımında oynuyor, twitch üzerinden yayınları izlenebilir.

  twitch :

  http://www.twitch.tv/olofmeister

  twitter :

  https://twitter.com/olofmcs
 • az önce yayında chat tarafından kendisine "orospu çocuğu" dendirilmiştir
 • muhabbeti güzel yayıncı.oyunculuğuna söylenebilecek pek bir laf yok bence.
 • kesinlikle şu an dünyanın en iyi cs go oyuncusu. belki yetenek olarak çok daha iyi isimler sayılabilir ama olof gibi her silahta üstün, oyun içerisinde çok yönlü bir oyuncu yok. takım olarak birbirlerini çok iyi tamamladıkları için de fnatic şu an dünyanın en iyi cs go takımı.
 • adamım akıyor
 • esl one cologne'de yarı finalde harika bir performansla vp'yi yendikleri maçın ardından sahnede röportaj yapılırken, vp taraftarları tarafından yuhlandı ve gözleri doldu. polonyalı taraftarların bu ahmaklığını kendi oyuncuları taz gelip önlemeye çalışsa da bu seviyesizlik turnuvada kötü bir an olarak kaldı. fnatic'i sevmeyebilrsiniz (haters gonna hate) ama harika bir maç izletmişken iki takım da, karşı takımın oyuncusunu yuhalamak olmaz. hele olof gibi gayet düzgün adama hiç yapılmayacak bir şeydi
 • an itibarıyla aktif en iyi counter-strike global offensive oyuncusu. bir başka yazarın da belirttiği gibi bence de fnatic takımının awp oyuncusu jw ' dan daha iyi awp kullandığını düşünmekteyim. olur olmadık yerlere girip hiçbir şey olmamış gibi devam eden clutch uzmanı.
 • jw nin awp si olofun awp si karsisinda diz coker tevbe eder
 • çok iyi oyuncudur, belki de en iyisidir ama jw sığırından daha iyi awper değildir.
 • cs dünyasında en sevilen isimlerden biridir.

  öyle ki kendisine şarkılar da yazılmaktadır.

  overpass mapindeki efsanevi fnatic boost'unun ardından adı "boostmeister" olarak da anılmaktadır.
  not: ilerleyen zamanlarda oyuna gelen güncelleme ile bu boost imkanı ortadan kalmış ve overpass mapinin a plant'ine bu ilgili boosta gönderme olarak "boostlamak yasaktır" yazılı bir uyarı levhası yerleştirilmiştir.

  o efsanevi boost: https://www.youtube.com/watch?v=cnq71mfmt80
  bu olayın ardından yapılan şarkı: https://www.youtube.com/watch?v=0oqqpcpfdre

  daha sonra bir major turnuvada eco roundda tec-9 ile attığı bir ace ardından kendisine "tec9meister" da denilmektedir.

  o efsanevi ace: https://www.youtube.com/watch?v=edigzqrlmei
  bu maçtan sonra yazılan bir başka şarkı: https://www.youtube.com/watch?v=2ubd89q0utg