şükela:  tümü | bugün
  • hepimizin aklında vardır böyle siyasetçiler. hele ki şu günlerde beynimiz kaynıyordur bunlarla. işte o isimlerden bahsediyorum. içten içe nefret ediyorsundur ondan. böyle yarım kaşık suyun içinde boğasınız gelir onları. rüyanıza girse kabus, televizyonda görseniz eziyet... işte o isimler bunlar.

ben bir tanesinin baş harfini söyleyeyim: ''r'' hepsini söylemeye gerek yok. o kendini biliyor.

edit: ilk edit'i sildim. artık mesaj atmayı kesin! zaten açık seçik yazmasak siz anlamazsınız değil mi o ''r'' den. anlamazsınız çünkü beyin o kadar basıyor.

edit2: bir mesaj şöyle: '' ben size küfür ediyorum ama siz bana iltifat ettiniz. "utanmadım" diyemem.

bu arada; sizi bunca yıl yetiştiren ailenizinde üstünüzde hakkı var. yani hapis yatmak sizin kendi öz kararınız olamayacak kadar büyük bir karar.

allah yardımcınız olsun.''

hapis yatmak demiş adam ya. kıçımla güldüm. dersinizi kimden aldınız siz? alışmışsınız sizden olmayanı bu yöntemlerle susturmaya çalışmaya. artık geçti canım o dönemler. atılan mesajlara cevap vermeyeceğim sayın troller. uzayın artık!
  • tabi ki de bayburt ili milletvekilleri. bu kadar guzide bir il nasil bu kadar geri kalabilir anlayamiyorum.
  • öncelikle kimseye ölüm dilememek lazım.

ama türk siyasetçisine asla ölüm dilememek lazım.

cumhuriyet tarihimiz milyonlar tarafından ölmesi dilenmesine rağmen 85'ini hatta 90'ını deviren siyasetçi kaynar çünkü. adamlar kendilerine edilen beddualardan güç alıp ömrüne ömür katıyor sanki.

benim tek endişem var sadece. o da mevcut siyasilerin tıp ve bilimdeki gelişmeler sayesinde hiç ölmemeleri. yoksa uzun yaşamalarına razıyım.
  • (bkz: kim olduğunu bilirsin sen)

gerçekten de voldemort ile birçok ortak özellikleri olduğunu düşündüğümden, zatı şahanelerini (!) en iyi tanımlayan söz öbeği kanımca.
  • isim vermeden genel yazın da alınan ölsün, ölen çıksın ülke kasıyo..
  • ölmesin de yargılansın dedikleriniz de vardır.
  • hepsi ölse? ya da tamam acımasız olmayayım. uyku hapı verelim. yahut daha yapıcı öneri: antidepresan falan verelim. iyileşmeliler!
  • başıma birşey gelmeyecekse;
    i. melih ....