• taze lin pesto şarkısı. yalan söylemeyeceğim yazlık kadar sevemedim. sözleri güzel olmasına rağmen şarkıda havada kalan bir şeyler var. yine de dinlenir.

sözleri;
    denedim, böyle olsun istemezdim
    bekledim, bir işaret verirsin diye
    gezindim, her yerde kaldı izlerim
    belki bir gün arar bulursun yine

ne ağlarsam
    ne anlatsam
    ne istersem
    bulamam ben
    ne söylersem
    ne işitsem
    ne yalvarsam
    yapamam ben

denedim, böyle olsun istemezdim
    bekledim, bir işaret verirsin diye
    gezindim, her yerde kaldı izlerim
    belki bir gün arar bulursun diye
    belki bir gün yanımda kalırsın yine
  • girişte bir jakuzi şarkısı gibi başlayan, neredeyse kusursuz bir şarkı.
  • çok lezzetli şarkı. lin pesto söylüyor. dinledim. pişman değilim. gene olsa gene dinlerim.
  • bi arkadaşım tavsiye etmişti lin pesto'yu, dün buldum şarkıyı, herhalde yüzüncü dinleyişim geceden beri, hastası oldum, yok böyle bir şey
  • lin pesto'nun asmis sarkisi! "bekledim, bir işaret verirsin diye
    gezindim, her yerde kaldı izlerim" gibi efsane sozlere sahiptir. arkadaki synthie ataklari ve echo ile beni derde salan, icimi huzun ve garip mutlulukla tuhaftir dolduran, ask baslangici gecelerindeki gibi hisse sokan sarki.

yaz gecelerindeki araba yolculuklarindaki mola yeri serinligi gibi...
    unutulmaz platonik asklarin biraktigi derin izler gibi...
    sahilde ayaklarimi suya sokarak yurur gibi...
    gece pencereden gokyuzune bakar gibi.

bu arada bu sarkiya neden bu kadar cok az entry girilmistir? sozluk ahalisi hic mi guzel muzikten hoslanmamaktadir? vakti gelince lin pesto yeni albumunde boyle bir saheser cikaracak ve echo, deephouse, welle, deepvocal karsitlari yerin dibine batacak, utanclarindan saklanacak in arayacaklardir!!
  • unutulmaz platonik asklarin biraktigi derin izler...
  • alkol içeren bir lin pesto şarkısı

--- spoiler ---

ne söylersem, ne işitsem, ne yalvarsam,
    yapamam ben

--- spoiler ---
  • çok yılan şarkı ya ortamdan zamandan bağımsız nerde çalsan çok güzel gider, takdir ediyoruz bu tarz girişimleri tam gaz devam.

https://www.youtube.com/watch?v=yhulizcq6ge
  • lin pesto'yu ilk keşfettiğim zamanlarda yazlık ve bir düşün'den sonra çok da sarmamıştı açıkçası. uzun zaman da dinlemedim kendisini ama aradan geçen aylar sonrası, bu sabah şarkı çok daha güzel hissettirmeye başladı. lin pesto'nun bana kalırsa en keyifli 4-5 şarkısından bir tanesi.
hesabın var mı? giriş yap