• fotoğrafın altına yazılan açıklama ile fotoğrafta verilen poz arasında bir korelasyon kurabilen varsa alacağı olsun.
  • hem kendileri melek gibi poz vermişler hem de arkadaşları, akrabaları onlar için üzüntülerini paylaşmışlar ve görüntü için tepki göstermemişler.

gerçekten yazık
  • (bkz: evlat acısı)

acıyla baş edebilmek ile ilgili olabilir, kabullenme ile ilgili tıbbi bir öneri olabilir, kültürel bir şey olabilir. böyle bir fotoğrafı, bizim kültürümüz ve geleneklerimiz perspektifinden yargılamayı doğru bulmuyorum.
  • nasıl bir psikolojide olup da böyle bir fotoğraf çektirip bir de çektirdikleri yetmiyormuş gibi facebooka hangi düşünceyle koyduklarını acayip merak etmeme sebep olmuşlardır. bir de mutlu mutlu poz vermişler yahu!
  • (bkz: ruh hastası)
  • ne olursa olsun yine de başardım diyebilen bir ebeveyndir.
  • ulan güzel güzel takılırken oldumu şimdibakmaz olaydım.
  • benim farkli anlamlar cikardigim olaydir. buyuk ihtimalle cocuk dogdugunda fotograf konuluyor, arkadaslari tebrik ediyor, fakat sonra bebek hayatini kaybediyor ki normal dogum olmadigi belli, bunun uzerine ailesi fotografa aciklama ekliyor, arkadaslari uzulduklerini soyluyor. zaten 11000kisi begenmis, son mesajlarda fotograftan 2,5 saat sonra yazilmis. bebek fazla yasamamis anladigim kadariyla.
  • geri zekalının önde bayrak sallayanıdır.

ölmüş çocuğun mahremindir. hem de en uç mahremlerden. acısını son nefese kadar yaşarsın, kabul. hatta isyan da edersin yine kabul. ama böyle fotoğraf paylaşırsan, ki anı olarak foto ya da onu hatırlatacak bir eşya saklanmasına karşı değilim, bu çok net andavallıktır.
hesabın var mı? giriş yap