şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bernard werberin ölümün bir uzay gibi düşünülüp keşfedilmesini ve bu süreçte insanların değişen psikolojileri anlatan şaheseri.
 • pdf olarak bulunabilen basımı olmayan kitaptır diğer birçok bernard werber eseri gibi. yalan dolan seks hayatını anlatan pucca'nın kitabının bilmem kaç bin sattığı ülkemde bu adamın adının dahi bilinmemesi ülkem için bildiğin utançtır. devamı halinde olan melekler imparatorluğu*'nun ise türkçe çevirisi bile yapılmamıştır. melekler imparatorluğu'ndan sonra seriyi biz tanrılar*, tanrıların nefesi* ve türkçe çevirisi olmayan tanrıların gizemi* takip eder.

  ülkemizde basılmış diğer kitapları için

  (bkz: karıncalar)* (basımı yok, pdf olarak bulabilirsiniz. nadir kitap'ta ikinci el olarak bulabilirsiniz.)
  (bkz: karıncaların günü)* (basımı yok, pdf olarak bulabilirsiniz. nadir kitap'ta ikinci el olarak bulabilirsiniz.)
  (bkz: karıncaların devrimi)* (basımı var, ama tükenmeden alacaksanız alın. nadir kitap'ta ikinci el olarak bulabilirsiniz.)

  (bkz: kasandra'nın aynası)* (bu da yeni çıktı sayılır, bunu da tükenmeden alın derim. nadir kitap'ta ikinci el olarak bulabilirsiniz.)

  (bkz: biz tanrılar)* (basımı var, kelepire bulabilirsiniz birçok kitap alma sitesinde.)
  (bkz: tanrıların nefesi)* (basımı var, kelepire bulabilirsiniz birçok kitap alma sitesinde.)

  (bkz: atalarımızın atası: insan evriminin romanı)* (eren.com.tr'de buldum, ama birçok sitede basımı olmadığı yazıyor, şansımı denedim. ikinci el olarak nadir kitap'ta bulabilirsiniz. ayrıca daha önce kitap nereden geliyoruz - insan evriminin romanı olarak basılmış. yine nadir kitap'ta bulabilirsiniz.)
 • kitabı az önce bitirdim...

  öncelikle okuduğum en olağanüstü kitaplardan biriydi. bernard werber'i tanımak, eserlerinden haberdar olmak gerçekten bu ülkede büyük şans. saçmasapan yazarların, beşinci sınıf cinayet kurgularının en çok satanlar listesine girdiği ülkemde kimse bu adamı tanımıyor, bilmiyor. türkçeye çevrilmiş bir avuç kadar kitabının da çoğu zaman baskısı yok.

  ben de bu kitabı pdf olarak bulup bastırarak okudum. ikinci el olarak bile bulmak imkansız neredeyse.

  tek dileğim keşke devamı niteliğinde olan melekler imparatorluğu (l'empire des anges) da türkçeye çevrilseydi de maceranın devamını öğrenebilseydik.
 • hakkında bu kadar az entry girildiğine şaşırdığım şaheser.

  okunması en zevkli kitaplardandır kanaatimce. kuzenimden araklayıp okuduğum için ülkemizde zor bulunan kitaplardan biri olduğunun farkında değildim. bendeki baskı gendaş kültür etiketiyle yayımlanmış. bu bilgi, kitabı arayanlar için yardımcı olabilir.

  (bkz: gendaş kültür)
  (bkz: gendaş yayınları)
 • (bkz: mach 1)
 • halen daha her türlü bulunan kitaptır.
  buyrun a$k ile;
  https://i.hizliresim.com/9mnmmr.jpg

  (bkz: mach 1)
 • baya oldu okuyalı.
  öyle bir kitap ki - içinde politika, din, felsefe, aşk, sosyal bilimler, polisiye, ne ararsan var.

  (bkz: bernard werber)