*

şükela:  tümü | bugün
  • dava etmen icin yalvarmasinin tek sebebi acik adresini ogrenebilmek sanırım.
  • şu entryi de (bkz: #82004956) yazdıklarını başlığı gördükten sonra merak edip şu anda girip okudum ve tabi aldığın cevapları da. kanaatim ;

sen gerçek bir orospu çocuğusun hatta zora gelince de atatürk'ü bahane edip arkasına saklanıp yardım isteyen bir yarrak kafalısın. şimdi siktir git. o yediğin küfürleri zaten fazlasıyla hak etmişsin.
  • entriyede baktım (bkz: #82004956) ve bence tehdit edilip küfredicelek birşey görmedim tipik müslüman kafası işte şiddet için ölüp bitiyo batılıların müslümanlardan bu kadar nefret etmesinin sebebide bu nazi ideolojisi bence zaten.
  • ümmeti sikenler belli sana niye atar yaptı asıl sorulması gereken bu. senden tatmin olmamıştır belki?
  • arapçı islamcı çomar tehdidir. he allah ümmet kafa kesecez qnq. şu dinci allahçı cahil çomarlar bi bitse güzel olacak.
  • kapatın özel mesajı gitsin. kafanız rahatlar kardeşim. o kadar beyinsiz var ki, cevap vermeyi bırak nikini görmeye harcayacağın salise bile israf olan sığır çok fazla.
  • tehdit edilmene sebep olan başlığı okumadım, troll olduğu belli, ancak senin yaptığın da yenilir yutulur bir cinsten değil.
    (bkz: #40234952)

5237 s.lı türk ceza kanunu madde 216(1) halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması halinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

tehdit edene rezalet puanın 5/10
    başlığı açana rezalet puanım 5/10
    vereceğim puanı aranızda bölüştüm, birbirinizi tamamlıyorsunuz.
  • bir zamanlar sözlükte özel mesajların ifşası uçurulma sebebiydi. başlık sahibinin uçurulacağı anı merakla bekliyoruz, bakalım moderasyon nasıl bir tavur takınacak....