şükela:  tümü | bugün
  • bu yaz acilen çekilmesi gereken devam filmi. fakat ilk filmin gişesi ikinciyi çektirir mi bilmiyorum.
  • ali atay'ın da olduğu benzer türdeki vaay arkadaş filmi 250 binde kalmış, ikincisi çekilememişti.

bu film (ilk filmi yani) 600 bin filan olacak belli ki. bu da hakettiğinden az ama 2. filmi çekecek gelir çıkar sanırım içinden.

ha 2. filmi bu kadar komik yazabilirler mi? o bir soru işareti bende..
  • eğer yapılacaksa pr çalışmalarının çok iyi yapılması gereken film.

(bkz: ölümlü dünya) filminin doğru dürüst reklamını bile görmedik. bu da doğal olarak seyirci sayısını etkileyen bir faktör olmuştur diye düşünüyorum.
  • kesinlikle çekilmelidir. bu sayede ilk filmi unutturabilirler belki...
  • bence de pr çalışmasının iyi yapılması gerekiyor. amma ve lakin ondan önce bana kalırsa en önemlisi vizyon tarihinin iyi belirlenmesi. arkadaş komedi filmlerinin gırla olduğu anda girdi vizyona. normal zamanda komedi filmi ararız sinemaya gitmek için aile arasında arif v 216 kayhan * gibi filmlerle aynı anda vizyona girdi. ee kolay değil büyük çapta çekilmiş filmlerle gişede yarışmak. haliyle seyirci de az oluyor. sonuç olarak gerekli pr'la birlikte, *cem yılmazı gördük. her yarışmada, her videoda o vardı. o kadar geniş çaplı olmasa da güzel bir şekilde halledilirse daha çok gişesi olacağı kesin.
  • ikincisi için yazar kadrosuna beni alırlarsa ilk filmin gişesini en az ikiye katlayacak olan filmdir. denemesi bedava. tek kuruş da istemiyorum hasılattan.