aynı isimde "ölümlü dünya" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
773 entry daha
  • uzun zamandır gitmeye çalıştığım fakat gidemediğim filmi dün izledim, çok nadiren gözümden yaş getiren filmlerden bir oldu, muhteşem komik, kız arkadaşım ilk bir kaç sahneden sonra “ya bu insanlar sesli bi şekilde nasıl gülebiliyorlar anlamıyorum yaaa” derken bir sonraki yarıda anırarak gülüyordu ahahah.. kaçırmayın izleyn
  • kesinlikle absürt komedi sevenlerin izlemesi gereken bir film. senaryo çok iyi , oyunculuk ise irem sak dışında gayet iyi. doğu’ya bayıldım ve serbest karakteri ise beni benden aldı, hayatımda bi insana bu kadar gülmedim. hala gülüyorum, sinema salonunda kopmaya devam edip susamayanlara da ayrıca güldüm, bi daha mı gitsem ki acaba. *
  • iki defa gidip izlediğim film.
  • harika bir ali atay filmi.

muhakkak gidilip izlenmesi gerekiyor. son yıllarda hiçbir komedi filminde bu kadar gülmemiştim. hoş ali atay’ın bende çok büyük kredisi var. curling maçı çeksin gene izlerim, at yarışı anlatsın dinlerim. ama film gerçekten çok iyi.
  • bu filme gidip gülmeyen arkadaşlar muhtemelen recep ivedik esprilerine katıla katıla gülüyorlardır.

son 2-3 yıl içinde izlediğim açık ara en komik ve en özgün konu anlatımlı film.

2. filmi sabırsızlıkla bekliyorum.
  • iki günde iki kere gittiğim mükemmel film. feyyaz yiğit ve doğu demirkol un harikalar yarattığı film. oyunculuk olarak sarp apak biraz geri kalmış. geri kalan herkes mükemmeldi. kesinlikle izlenilmesi gerekir
  • 4 hafta sonunda 517k izleyiciye ulaşmış film.

ekşi sözlük yorumlarını okursak herkes 2 defa izlemiş. hatta 2 kere gitmeyeni dövüyorlar hatta ve hatta arkadaşını yollamayan s...lar.

neyse çift dikiş yapanları çıkartırsak 255k kalır.

o kadar mükemmel harika komik film ki sadece ekşi sözlük sinefilleri izlemiş. milyon barajını aşması zor.
  • sacma sapan bir film.
    1071 tarihine laf atiyorlar akillari sira.
    siz kimsiniz anadolu turkluk tarihine laf atiyorsunuz!
    biz anadoluda sadece sark kurnazligi mi yaptik?

birdaha sosyal demokrat arkadaslarin israrina gelip film milm izlemem.

sacma sapan espriler, yok ailem muhafazakar oruspuyla takiliyorum ama heh cok havali.
  • merkez bankasını soysalar daha iyiymiş falan. adam bir absürd komedi filmini sevmedi diye yükselişe bak sjjdjdjdjdjdf.
    (bkz: hele bir nefeslen yiğidim)

sinemadaki diğer 20 kişiyle katıla katıla gülerek izlediğim filmdir ayrıca. absürd komediden hoşlananların gitmesini tavsiye ederim. benim için alanında izlediğim en iyi türk komedi filmi. bu kategorideki komedilere daha önce gülmediyseniz büyük ihtimalle üzüntüyle ayrılacaksınızdır. böyle bir durum olduğunda gereksiz yükselmek yerine ilginizi çeken mizah tarzınızdaki yapımları izleyebilirsiniz.
2 entry daha