şükela:  tümü | bugün
  • http://www.medyapim.tv/olumun_elyazisi.asp

yalan rüzgari'nin danny'si ile harika avci'nin basrollerinde oynadigi kült türk filmi. maalesef bugune kadar filmi izleyen tek kişiye rastlanmamiştir. filmin konusunu assagiya geciyorum, akillara seza bu filmi bizden esirgeyen medyapimi da kiniyorum.

bir işadamı derneği olan yakad amacından sapmıştır. çıkarları yüzünden yönetim kurulu üyesi ünlü işadamı recep solmaz'ın öldürülmesine karar verilmiş, bunun için de bir kiralık katil tutulmuştur. çifti takip eden kiralık katil, işadamının karısı nazan (harika avcı) ile bir uçak yolculuğunda gözgöze gelince kendini ele verir. nazan katili daha önceden tanımaktadır. öldürüleceğini anlayan ve paniğe kapılan nazan, uçakta bir not yazıp, bunu gazeteci erol doğan'ın (michael damian) cebine gizlice atar. erol, yarı amerikalı yarı türk bir gazetecidir. kanal d'de yayınlanacak "oturum" adlı programa katılmak üzere istanbul'a gitmektedir. notu saatler sonra cebinde bulan erol, araştırmalara başlar.
  • bennu yıldırımlar ve halit ergenç'in de oyuncuları arasında bulunma hatasına düştükleri film.
  • şu anda kanal d'de yayınlanmaktadır.
  • şu anda kanal d'de yayınlanmaktadır.sanırım hayat çok boş.
  • başrolün başının götünün ağzının sesinin konunun senaryonun birbirinden bağımsız seyrettiği şey.
  • şu anda kanal d'de yayınlanmaktadır. hayat gerçekten de boş.
  • şu an kanal d'de yayınlanmaktadır. ben böyle hayatın ta aq.
  • şu anda kanal d'de yayinlanmaktadir. hay aq.
  • şu anda kanal d'de yayınlanmaktadır. amına koyayım hayat kere.
  • şu anda kanal d'de yayınlanmaktadır. sultan sülüman küpeli ve yalan rüzgarı'nın danny'sinin yancısını oynuyor. filmin üstüne dublaj yapılmış, brezilya dizisi gibi olmuş.