şükela:  tümü | bugün
  • çok hümanistim, demokratım, bireysel hak ve özgürlüklere saygılıyım ayağına takılan, desteklediği şeyin kendi özgürlüklerini elinden alacak sürecin en önemli aşamalarından biri olduğunu algılayamayan, idrak yolları tıkalı kadındır.

gelecekte sarıklı cüppeli tipler bu tip kadınları ikinci üçüncü karı olarak alıp tepe tepe sikerlerken gıkımı çıkarırsam siksinler! müstahak lan size!
  • uyumasın!
    laağyiklik elden gidiyor!
    yarın bigün, onun bu demokratlık ayakları yüzünden, başını kapamadan giremeyecek o çok bayıldığı eğitim yuvalarının kapılarından!!!!
  • sahtekar oğlu striptiz klüplerinde striptizci soyup, memişlerini avuçlarken, kendisi de arkada viski yudumlayıp tef çalan kadındır. şimdi muhafazakar oldu.

bilin bakalım kim?
  • (bkz: oksimoron)
  • önemli bir bölümü hemcinslerinin "sırf kadın olduğu için" paketlenmesini ölesiye savunacak ve cinsiyetinden dolayı aşağılanmasına göz yumacak kadar şerefsiz ve onursuzdur.
  • (bkz: ibiş)
  • hak ve özgürlüklerden yana olan muasır medeniyetler seviyesine ulaşmış kadındır kendisi.
    (bkz: muasır medeniyet seviyesi)
  • baştan söyleyeyim kastettiğim kadınlar herkesin (türbanlı-türbansız) eğitim görme hakkını savunan ve genellikle sol eğilimli kadınlar değil, türbanı yani tesettürü, yani kadının din adına bohçaya sokulmasını kutsayan, bu hususları tartıştırmayan kadınlardır. bunlardan çevremizde sürüyle var. en itici olanları ise, şu anda "henüz allah nasip etmediği" için* türban takmayan ancak türbanın dini bir zorunluluk olup mutlaka takılması gerektiğini düşünen, her iki lafından birinde "ileride allah nasip ederse ben de kapanacağım inşallah, ayy imreniyorum şu tesettürlülere" diye nutuklar atan, artık türban takmamaya karar veren kızları herkesten çok kınayan, tesettüre girmeye karar veren kızları herkesten çok teşvik eden kadınlardır.
  • seçimlerde zahmet edip oy kullanmayan demokrasi havarilerinden daha demokrat olması muhtemeldir.

edit: oy vermemenin demokratik bir hak olduğunu nazikçe hatırlatan güzel insanlara 4 yıl sonrasından selam olsun.
  • "türbanı savunan" ifadesiyle sanki savunduğu özgürlük değil de türban takma zorunluluğuymuş gibi gösterilen özne. kendilerinden olunmayanların savunulmasına şaşıran ulusalcılara, "solcu"lara şaşırmıyoruz gerçi.
    (bkz: zenci savunuculuğu yapan beyaz)
    (bkz: ermeni savunuculuğu yapan müslüman)
    (bkz: kürt savunuculuğu yapan türk)
    (bkz: alevi savunuculuğu yapan sunni)

ne saçma yhaa :(
    edit: imla; cepten entari girmek zormuş lan.