• umman havayollari. ucaklarinin kalitesi cok iyi olmayan ve genelde korfez ulkelerine ucuslari olan havayolu sirketi.
  • (bkz: onur air)
  • ıstanbul'dan phuket'e en ucuz bileti alabileceğiniz havayolu şirketi olarak hafızalara kazınmıştır.
  • haziran ayı itibariyle istanbul-muscat uçuşlarına başlamış firma.

muscat üzerinden nepal’e bilet aldım, toplam 4 uçuşta da memnun kaldım ve f/p olarak da oldukça başarılı buldum açıkcası.
    özellikle istanbul-muscat arasındaki uçakları yeni ve konforlu. yemekler eh ama alkol seçeceği olması yemeği unutturdu :)

ayrıca muscat’a yeni bir havalimanı yapılmış aktarmalı uçuş yapacaklar gönüllerini ferah tutsun muazzam bir havalimanı yapmış ummanlı gardaşlarımız. bekleme yerleri, mekanlar, uyuma yerleri dört dörtlük diyebilirim.
  • umman'ın thy'sidir.
  • geçen yıl pandemi nedeniyle iptal edilen uçuşlarin ücretini 14 ay sonra ödeyen firma.
  • fiyati ucuz diye sakin inanip bilet almayin.
    bu ayin 23une donus biletini aldiydim, once 25'ine aldilar ucusu.. hadi dedim zaman kisitlamam yok iki gun daha bulundugum yerde kalirim onemsemedim.
    simdi aktarma ucusunun tarihini degistirmisler.. 19 saat aktarma ucusu beklemem gerekiyor. ıptal etsem baska bir havayolundan bilet alayim desem 2500 lira falan extra girecek.
    madem isletemeyeceksiniz, kapatin kardesim sirketinizi.. bu kadar ucus iptali mi olur
  • jakarta-istanbul gidiş dönüş kullandığım ve memnun kaldığım havayolu. yalnız muscat'taki aktarma süreleri uzun. paranız varsa havalimanının içinde hemen transit alanda otel var, paranız varsa diyorum çünkü çok pahalı. 6 saatine 100$ ödedim. paranız yoksa mescit var beleş beleş takılın.

edit: hah bir de muscat havaalanında bitmek bilmeyen bir lebbeyk lebbeyk var. hoparlörden devamlı kesintisiz veriliyor. abartmıyorum 12 saattir devam ediyor.
hesabın var mı? giriş yap