• birleşik arap emirlikleri milli takimi futbolcusu. ayağına hakim, saha görüşü iyi, atletik bi topçu. olur bundan. londra olimpiyatlarında uruguay a karsi asistinide yapti. mis.
  • hakkında neden hiç entry yok şaşırdığım çok yetenekli arap futbolcu. 1991 doğumlu. manchester city tarafından denemeye alınmış ancak çalışma izni sorunundan dolayı anlaşma olmamış. bu kadar yetenekli olmasına rağmen kulüpler neden çok az ilgi gösteriyorlar anlamış değilim.
  • şu an oynanan birleşik arap emirlikleri hong kong karşılaşmasında yardıran oyuncu. birkaç sene içerisinde (bkz: buralar hep entry dolacak)
  • sporx'in haberine göre galatasaray'ın gündeminde olan oyuncudur. ilgili haberdeki video şu linktedir.

bam güm pas veriyor adam. ben beğendim. bunu alalım başgan.
  • tam bir 10 numara, beşiktaşım sosa nın yerine düşünse hiç fena olmaz
  • bugün oynanan asya kupası çeyrek final maçında japonya'ya çok güzel bir panenka penaltısı atan futbolcu. bu penaltıyı böyle kullanmak gerçekten yetenek ister.
  • gökhan töre 12-15 € civarında bi fiyatla atletico madrid'e gidecekse 5-8€ aralığında takımımıza kazandirilmasi gereken arap messi
  • fenerbahçe' nin gündemine girmiştir.
  • bu ne amına koyayım. araplar parayı bastırıp bütün gerekli özellikleri 99 olan adam yaratmışlar. şut var drippling var çalım var vizyon var pas var teknik var futbol zekası var atletizm var çeviklik var atiklik var çabuluk var. var oğlu var daha. tıpkı benim gençliğim.

al bunu üç forvetin ilk üçte olsun gol krallığında. kariyerinde 45 maçta 30 asist 4 golü var. yetenek fışkırıyor resmen adamdan. siktir et ziyech'i falan. al bunu gel, bonussimo yaz formasının da arkasına. garanti'ye ödetirsin parasını. evet.
hesabın var mı? giriş yap