şükela:  tümü | bugün
165 entry daha
  • kimse kusura bakmasın, galatasaraylıyım ve üzülmedim. instagrama foto atayım derken düşüp ölenlere falan da üzülmüyorum.

olası bir kalıcı sakatlığı olursa da sözleşmesi haklı nedenle feshedilip tazminatsız gönderilmelidir.

bir adam emre akbaba gibi maçta sakatlanır 2 sene oynayamaz laf etmem, trafik kazası geçirir sakatlanır (250'le ölüme koşmamışsa eğer) kulüp yanında olur laf etmem, hadi semih kaya gibi mangal yapıyodur hadi yine normal bir aktivitedir, kazadır insanın başına gelir derim laf etmem.

ama bu başka bir olay aga, havaifişekle oynarken gözünde patlatıp sakatlanan adam muslera veya fatih terim değilse derhal yol verilmelidir. böyle sorumsuzluk mu olur lan?

edit : çocuklarını eğledirmek için yaptığı söyleniyor. durum öyleyse biraz üzücü. umarım sağlığına kavuşur ama zor görünüyor.

ha bir de vicdansız diyenler olmuş. ben profesyonel bakıyorum. bunu diyenlerin aralarında eminim işverenler de vardır. çok merak ediyorum 6 aydır şirketinizde olan, performansı iyi olan, önemli bir rol verdiğiniz bir personeliniz şirketin işleri tam rayına girerken bunu yapsa ve bir daha çalışamayacak duruma gelirse ne yaparsınız, ne dersiniz? biri de teknik heyete alınsın demiş, he anasını satayım oldu olacak bir de gazilik versin devlet ordan da maaş alsın.
  • arkadaş yeni yıla gece 00:00’da giriliyor, havai fişekler de bu saatte atılıyor. sen akşam 21:00 civarında havai fişekle yaralanmak için ne yaptın acaba ?!?
  • durumunun ciddi olduğu söyleniyor. umarım sağlığına kavuşur. sağlık her şeyden önemli.
  • görme kaybı haberleri geliyor. acının rengi yok. umarım güzel haberler alırız.
  • an itibariyle ameliyata alındığı söyleniyor. umarım iyi haberlerini alırız da sağlığına kavuşursun en kısa zamanda.

t: norveçli sağ bek oyuncusu.

edit: habere göre ameliyata alındığı yalanlanmış.
  • görme kaybı olduğu ve şuan ameliyata alındığı söyleniyor. geçmiş olsun omar .

kaynak
  • görme kaybı bilgisi ve durumu ciddi haberleri geçiyor.

umarım bir an evvel sağlığına kavuşur.
  • acil şifalar diliyorum kendisine. dilerim ciddi bir şeyi yoktur fakat maalesef görme kaybı olduğu söyleniyor.
    t: galatasaray’da oynayan futbolcu.
  • umarım böyle aptalca hayatı kararmamıştır.
  • böyle bir şeyi diagne'den beklerdim ne yalan söyleyeyim. geçmiş olsun.
373 entry daha