• internetten hiç tanımadığınız insanlarla tamamen isimsiz chat yapmaya yarayan site.
    http://omegle.com/

4 mayıs 2009 editi: ve var bu sitede anlamadım 1,5 ay önce yazmışım belki biri ilginç bulur diye. dün döndüm baktım dünya omegle olmuş. biri bana da anlatsın nedir bu omegle hayranlığı anlamadım.
  • eğlenceli bir icat.

idi millet içine sıçmadan önce.
  • daha ilk sohbetimde beni dumura uğratan bir insanı karşıma çıkartmış sitedir.
    ingilizcemi geliştiririm biraz dedim ama yes, ok demekten başka birşey dememe fırsat bırakmadı lan.

stranger: hi
    you: hi
    stranger: think of a number between 1 and 10
    stranger: don't tell me what it is!
    stranger: make it an even number.
    stranger: got one?
    you: ok
    stranger: 6
    you: no
    stranger: let's try again.
    stranger: think of a number between 1 and 20
    stranger: an even number.
    stranger: got one?
    you: yes
    stranger: you can change your mind, but only once.
    stranger: do you want to change your mind?
    stranger: do you have a new number?
    stranger: 14
    stranger: i was right?
    stranger: excellent. thank you, you've been wonderful audience.
  • kendini kız olarak tanıtanlardan birini hemen tanıdığım oluşum. yer mi lan anadolu çocuğu! yıllarımızı verdik bir irc alemine. omegle de neymiş? peh!
  • eğlenceli bir fasilite. ingilizcem yeterli olur mu diye korkarak denedim. birincisinde stranger beni beğenmedi anında bağlantıyı kesti. ikincisinde türk çıktı, sonra aynı ilde yaşadığımızı öğrendim. ilçe de aynı çıkacak diye korktum. sözlük etkisi olsa gerek *
  • zoque ile koyu bir muhabbet yaptığımız sitedir.

dostum yabancı dedin ama bu türk. hatta sözlükten.
    edit: tamam pek koyu bi muhabbet değildi.
  • siz de burayı benim gibi kullanın ve uk, us, finland, germany, holland falan fıstık dendiği anda sohbeti terkedin. turkey'i duyunca arkasına bakmadan kaçanlara aynı hisleri yaşatalım dostlar. go go go. zafer dağların ardında.
  • boş zaman öldürgeci. bu yaratıcı olanı bi de.. türk olduğunuzu söylediğinizden itibaren konuşma ömrünüz yaklaşık 2-3 saniye.

(bkz: yaran omegle diyalogları)
  • kaçıncı denemede bir türk ile karşılaşacağımı merak ederek girdiğim ve 2. kişide hedefe ulaştığım oluşum. sözlükçü dolu tabi ortam.
  • chat'e adımımı attım "hi" dedim cevap asl oldu. hiç yabancı biriyle konuşmayı beklemeyin bu akşam zira herkes türk belliki.
hesabın var mı? giriş yap