şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: ezik)
  (bkz: aktroll)
  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)

  edit:

  kendisine özel mesajla, trollük yapıp öylesine hdp'li olduğumu söyleyip, nick altımda yazdığımı silmesini rica ettim, bu aktroll da nick altıma özel mesaj capsi koymuş ezik diye. asıl senin yaptığın eziklik diyerek o.ç diye cevabını verdim tabi. alsın şimdi bu yaptığı ezikliği bir taraflarından çıkartsın :)

  engellere gitmiştir. allahın eziği seni.
 • "tembel fare" nickli yazar tarafından "aktrol" olarak iftiraya uğramış yazar.

  sebebi "omembo" nickli yazara attığı küfürlü özel mesajları, "omembo" nickli yazarın ifşa etmesidir. buradan görülebilir kanıt

  "omembo" nickli yazarın yani şahsımın bugüne kadar girmiş olduğu 386 entryden tek bir tanesin de dahi aktrollük içerien bir entry bulunması dahilinde isteyen herkes engellemekte özgürdür. (ama kimse heveslenmesin çünkü biz sadece ve sadece atatürk'ü tanır ve biliriz.)

  iftiracı "tembel fare" nickli yazarın hdp trolü olduğu ve ağza alınmayacak küfürlerle insanlara saldıran bir psikomanyak olduğu tescilli ve belgelidir. yukarıda verilen linkte açıkça görülebilmektedir.

  takdir yazarlarındır.
 • eşcinsellikle ilgili başlıklara gelip fikir beyan eden bir yazar.

  sıkıntı büyük sanırım bacım. bu konuya gizli bi merakın varsa bi şeyler denemeni tavsiye ederim. gey başlıklarına gidip ofensif yorumlarda bulununca geçmiyor bu his.

  ayrıyetten;

  (bkz: engelle)

  (bkz: başlıklarını engelle)
 • escinsel bir eksi sozluk yazarı.

  bu aralar sadece escinsel erkeklere hizmet vericek bir kafe acmaya calısmaktadır kendisi. erkek arkadasıyla da acayip yakısıyorlar.
 • omembo isimli yazar eşcinsel değildir. eşcinsellerle de bir problemi yoktur. neden böyle bir iftiraya uğramıştır? kendisi de anlamamıştır.

  kendisine bu iftiraları atan kişi, herkesi bıktırmış ucuz bir troldür. kanıtı da burada mevcuttur.
  kanıt:
 • anlama özürlü aktroll engelle geç.
 • asla kimsenin annesine küfür etmeyen, iftiraya uğrayan yazardır.

  ayrıca kendisine durduk yere küfür eden, andaval diyen her yazara aslanlar gibi cevabını veren sözlük yazarıdır.