• hayırcıların karıları kızları evetçilere helaldir diyerek "cihat" yapan bir belediye çalışanıymış. foseptikte çalışmıyorsa üzücü. foseptikte çalışmak derken, bok olarak.
  • valla karı kız meselesini bilmem de, referandum da hayır da çıksa evet de çıksa hatta "ne bileyim amk" bile çıksa, bu elemanın götü bütün tc vatandaşlarına helaldir.
  • facebook profiline yazdığı hayırcıların karıları kızları evetçilere helaldir mealinde yazıyı silmekle kalmamış, biraz önce açık olan fotoğraf, paylaşım ne bulursa kapamış. gücü sadece kadına geçen korkağın teki belli ki. "o kadar cesaretliydin de niye sildin? derler adama.

bu da dursun burada. ileride nasıl biri olduğunu merak eden olursa, açar okur.

link1

link2

edit: facebook profilinde adını değiştirmiş. korkaklıkta sınır tanımıyor. biraz daha üstüne gidilirse ben öyle bir şey yazmadım diye yalan bile söyler.
  • içerenköy sebze meyve halinde hıyar olarak çalışmaktadır.

şikayetinizi müdürlüğüne (iş telefonu: 0216 574 04 89) küfürlerinizi kendisine iletebilirsiniz omer.akbayrak@ibb.gov.tr

ayrıca açığa alındı laflarına inanmayın unutulunca görevine iade edilir.
  • --- spoiler ---

son zamanlarda bir chp milletvekilinin referandum da evet oyu verecek olanları, aynen yunanlılar gibi denize dökeceklerini beyan etmiş olmasının verdiği öfke ile facebook hesabımdan asla bana yakışmayan maksadımı aşan bir paylaşımda bulunmuş olmaktan dolayı çok üzgünüm.bütün chp'lilerden,hayır oyu verecek olanlardan özür diliyorum. maruz kaldığımız ağır tahrik neticesinde, maksadımı aşan bir şekildeki ifademden dolayı incinen herkesten ve tüm kamuoyundan özür diliyorum.
    --- spoiler ---

hala tahrik diyor, özür dilerken bile küfür yiyecek kadar yavşak amk çomarı.
  • facebook'taki kullanıcı adını"omar albay" olarak değiştirdi. fotoğrafını kaldırdı. hesabının adresi ise şöyle: https://www.facebook.com/rteomar
  • sülalesiyle tanışmaya can attığım veled-i zina.

hepsini bi odada "evet evet, ohh demokrasi evet" diye bağırtmak lazım.

bir de demiş ki kendisi hayırcılar için "onların yedikleri yemeği tabaklarına biz koyuyoruz" demiş yorumunda.

bunu diyen belediyede bok temizleyen adam he. veled-i zina'daki öz güvene bak.

lan bok.
    bizim verdiğimiz paralarla sen evine kemirecek ekmek götürüyo olma.
  • islam hukukunu götünün keyfine göre yorumlamış cahil insanın tekidir.

bunun gibi andavallar, 17-25 rüşvetlerini götürenler için evdeki perdeyi kefen yapıp meydanlara koşmuşlardı.. be damına koyduğumun andavalı islam hukukuna göre, ellerinin kesilmesi icap etmiyor mu?

dilsiz şeytan.
  • madem herkes fetva verebiliyor öyle, ben de koyujam o zaman:

haysiyetsiz aşağılık köpeğin tekidir. götüne bijon anahtarı sokulması suretiyle idam edilmesi caizdir.

al buna konuş.

bugün de insanlıktan tiksindik çok şükür...
  • an itibariyle boku yemiştir. seviyorum sosyal medyayı.
hesabın var mı? giriş yap