şükela:  tümü | bugün
  • entrynin girildiği tarih itibari ile marmara üniversitesi teknoloji fakültesinde derslere giren fizik öğretim üyesidir. kendisi alanında yetersiz olduğunu biz öğrencilerine birkaç kez göstermiştir. fizik dersini tamamen ezbere dayalı öğretme çabası ben gibi fizik aşıklarını fizikten soğutmaktadır. kendisinin aynı zamanda final dönemi için vermiş olduğu çalışma soruların çözümlerini dahi farklı yerlerden kopyalamış olması bizleri üzmüştür. verdiği proje ödevlerine, vize notlarına oranla not vereceğini söylemesi bir ayrı şaşırtıcıdır. umarız kendileri gibi öğretimcilerin nesli ülkemizin geleceği için kısa zaman içinde tükenir.
  • 2020 tokyo olimpiyatları'nda 10 metre havalı tüfek kategorisinde türkiye'yi temsil edecek sporcu.
  • 2020 tokyo olimpiyatları'nda 629.8 puanla finale yükselmiştir. madalya ile dönebilecek mi bekleyip göreceğiz.

edit: ilk seri 5 atış sonrası 8. sırada.
    ikinci 5 atış sonrası 104 puanla 3. sıraya yükseldi.
    yine madalyanın kıyısından döndük. atıcılıkta olimpiyatlarda en büyük başarısı. 4. olduk yine.
  • buralar umarım birazdan şenlenir, kendisi 10 mt havalı tüfekte finale kaldı. benim hatırladığım tarihimizde bir ilk atıcılıkta final, eğer madalya alırsa o zaman gerçek bir tarih yazmış olacak.
  • şu an için 4. ve yukarı çıkma şansı hala var.

ekleme: olimpiyat 4.’sü oldu.
  • ilk defa 10 metre havalı tüfek dalında olimpiyatlara katılıp 4.lükle ayrılmak, gerçekten umut verici! belki bu sonuçtan sonra ülke olarak biraz bilmediğimiz ama bu şekilde başarılar gösterdiğimiz alanlara da ilgi gösterir, yatırım yaparız!

kendisi 25 yıldır bu spora emek vermiş ve çok az kişi haberdardır kendisinden sanırım.
    olimpiyat birincisi 20, ikincisi 16 yaşındaydı.
  • türkiye'ye atıcılıkta ilk kez madalya heyecanı yaşatarak olimpiyatları dördüncü sırada bitiren sporcu.

atıcılıkta madalya gelse efsane bir şey olacaktı gerçekten.
  • ilk olimpiyat tecrübesinde çok iyi bir mücadeleyle 10 metre havalı tüfek kategorisinde yarışmayı 4. bitirmiş olimpik milli sporcumuzdur. umarım bu başarısı ilerleyen olimpiyatlarda daha güzel başarıların ilk adımı olur.
  • alanında çok büyük bir iş başarmış sporcu. umuyorum bu başarısı gelecekteki olimpiyatlarda bize madalya getirecek bir mirasın başlangıcı olur.