• +ömer baba karına tecavüz ediyorlar yetiş.
    -hazreti musa bir gün... laaaann

şu fani dünyada en çok özendiğim adam. 10.8 büyüklüğünde deprem olsa siklemez. fırsat o fırsat hemen bir anı, olay anlatır. sülalem raad panpa diye dolaşıyor ortada abimiz.
  • kurtlar vadisi tarihinde dağ gibi ceset birikti, nehir gibi kan aktı; dizinin kadrosu baştan aşağı 4 kere değişti fakat baktım herif hala orada duruyor. diziyi her açtığımda birileri ölüyor, yerine yenileri geliyor ama ömer baba olduğu yerde... biri de hayrına şuna sıkayım demiyor.
  • 3453756 bölüm boyunca neyi üflerken, hiçbir dinletiyi hiç bitirememiş karakter. ne zaman çalmaya başlasa mutlaka kapıdan birileri girer, adamı bir rahat bırakın lan.
  • kafa ütülemek ve boş yapmakta bir numaradır. işi gücü millete show yapmaktır, mekanına her gelene, gereksiz bir kendini gösterme çabasına giriyor, ney çalması mı desem, kolpadan ebru sanatıyla ilgilenmesi mi, yoksa arada gaza gelip, hoparlör varken minareye çıkıp ezan okuması mi desem bilemedim.

hasbelkader denk gelip, eczane nerede diye adres sorsan konuya asaya sarılı yılandan başlar, adamı kitler yarım saat.
  • arkadaşlara "kurtlar vadisi' ni izleyeceğim" dediğimde bir tanesi "ömer baba' ya denk gelirsen ileri al" demişti. ben de bunun diziye saygısızlık olacağını, ne olursa olsun atlamadan izleyeceğimi söylemiştim. 2 bölüm böyle gitti. 3. bölümden sonra "senin çenenin yayını sikeyim orospu çocuğu" deyip ileri almaya başladım.
  • geyiği 10 kaplan gücündedir. adamı bitirir.
  • oğlu piyasada işlemedik suç öldürmedik adam bırakmamışken allah kitap diye piyasada dolanan haci abe.
  • çöl bedevilerinin hikayelerini anlatan, mıy mıy mıy konuşan, adam katletmeye ses çıkarmayan adam.
  • adamın lafları arasında 1 gram türklük yok, bi de kalkmış adamı aksakal, derin göstermeye çalışmışlar.

spoiler mıpoylır yok amk kapatın ekranı izlemeyin.

sg çölde ak bedevi karakteri yazın.
  • - ömer baba bana bir akıl ver. deliricem!
    + leyla sev beni sokma müşküle, gel kaşık atalım iki tabak keşküle
    - nazife anne su getir!
hesabın var mı? giriş yap