şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
455 entry daha
  • nefret ediyorum senden baryam
  • abartarak söylüyorum 150 pas, değilse de 100 pasın 98’i geri pas veren, çünkü maç boyu iki tane ileri pas gördüm(bunlarda haybeye). ilkyarı boyunca bütün ortaları isabetsiz olan, beceriksiz, futbol bilgisiz, ne kadar siz ile biten olumsuz sıfat varsa bünyesinden bulunduran, nefret ettiğim, futbolcu demeye de dilim varmıyor ama maalesef bu sektörden milyonlar kazanan zat.

beddua etmiyorum ama tarık çamdal gibi olasın. futbol zevkimizin içine muğdat,sinanla birlikte çok güzel ediyorsunuz.
  • muğdat için yaptığım yorumların aynısı geçerli olan sol bek

(85810293)
  • yahu sen ne kadar kötü bir futbolcusun. allahim çıldıracağım, bu adamı izlerken gözlerim kanıyor gerçekten ya.
    tanım: futbolcumsu bayram şekeri
  • israf, yemin ediyorum israf.
  • garip bir telaşe ile oynayan vasat topçumuz. ortalığın amına koyan, sağı solu dağıtan safi zarar hiperaktif çocuklara benzetiyorum bunu.
    bir atağa çıkıyor sanırsın şov yapacak, muz ortalar kesecek, rakibin belini kırıp bruma gibi yardıracak.
    ama nerdeee? ne oluyorsa orada oluyor. yeteneksizlik abidesi olduğu için 'ulan ben bu rakip yarı sahaya neden geldim? nasıl geldim? şeklinde beyni error veriyor. oralarda sıçıp sıvıyor. bir de geriye de tutamıyor. hep bir hiperaktiflik ama çük kadar yararı yok.
    ben bir bok anlamıyorum baryam oynadığın toptan. kusura bakma.
  • bir türlü isabetli orta açamayan galatasaray sol beki. hiç unutmam fatih terim sezon başında sahip çıkmıştı, "taraftar tepki gösterince konsantrasyonu bozuluyor, yoksa ligin en iyi orta açan oyuncularından." gibi bir demeç vermişti. iyi de hocam, deplasmanlarda da çok isabet oranı yok sanki ortalarının? genel istatistik de öyle.

benim yorumum büyük takımda oynamayı kaldıramadı aslanımız. neyse yine de bir yedek olarak seviyoruz kendisini. inşallah ortalar da yerini bulur.
  • virgil van dijk ile nasıl aynı altyapıdan çıktığına şaşırdığım futbolcumuz. bu adama nasıl defans yapmayı öğretemediniz lan!
  • "benden olmayacak" diye bas bas bağıran topçu. ümitliydik oysa ki. yanıltması dileğiyle...