şükela:  tümü | bugün
328 entry daha
  • bu pozisyona trabzonsporlu arkadaşların itiraz etmesini anlarım. sonuçta rakibi kırmızı görebilir ve maçı kazanmak için çok büyük bir avantaj elde edebilir. makul bir düşünce olabilir takımı açısından.

beşiktaşlı arkadaşların veli kavlak'ın pozisyonu ile kıyaslamalarını da anlarım. onlar da bu itme ise veli kavlak'ınki de itmeydi diyebilirler. onlarında kendilerine göre haklı olduğu kısımlar var.

galatasaraylıların, böyle tokat mı olur, git şuradan dercesine ittirdi demesini de anlarım. sonuçta bazı pozisyonlar yavaş çekimde çok hatalı gözükebiliyor.

bazı fenerbahçeli arkadaşların da direkt rakibi olduğu için kırmızı gerekli demelerini de anlarım,

fakat;

emre belözoğlu yapsaydı ile başlayan cümleleri kuranları anlamıyorum. 1 aralık trabzonspor galatasaray maçından sadece 23 saat önce oynanan 30 kasım göztepe fenerbahçe maçında rakibine arkadan tekme atmış, sonra gitmiş hakemi tartaklamış, ikinci yarının başında rakibinin direkt bileğine basmış, penaltı pozisyonundan sonra yine hakemi iyice azarlamış ve en son ceza sahasına giren rakibine çelme takarak düşürmüştür ve bunlardan sadece bir sarı kart görmüştür. bu hareketleri galatasaray'da oynayan seri ve marcao yaparak kırmzı kart gördü. yani emre'nin 70 dakikada yaptığından daha azını üstelik iki kişinin yapmasına rağmen ikisi de kırmızı kart gördü ve hala emre belözoğlu yapsaydı diyorsunuz.

emre yapsaydı muhtemelen rakibinin kırmızı kart göreceği pozisyon.
  • ayni hareketi pereira ömer bayram'a toki stadında yapsa, üzerine fuck off dese cezası ne olurdu diye sormak lazım.

tabi buna cevap verecek cesareti olan himmetçi bulamazsınız, hocanızdan icazet alın da cevaplayın bakalım.
  • buna tokat diyen ömründe tokat yememiştir.
  • net kırmızı karttır.
  • yeşil sahalarda cezası kırmızı olmalıdır. net.
  • bir üçkağıtçıya "kendine gel" serzenişidir. tokat filan değildir.
  • pereira aynı maçta tokat olayından 3 dakika önce de nagatomo'ya sataştı nago uymadı.kart durumunu bilemem ama o tokat er yada geç gelecekti.pereira 2 yıl önce de selçuk inan'tekme atmıştı.yani bunların hepsi kart olsa en çok o puşt zarar görür.
  • hakem keşke sarı vermek yerine -ömer yaaa napıyosun, şeklinde uyarsaymış. sarı kart çok ağır olmuş. yavaş yavaş gsli olmaya başlayan futbolcu, gslilik yavaş yavaş damarlarında yayılıyor.
  • bu başlığa girmemek için çok direndim ama, üç gündür gündemde...haluk bilginer nobel alsa bu kadar konu olmaz.
    pozisyonu şimdi izledim ve şoke oldum.

t: ömer bayram bu hareketle, hayatını sporla kazanan birisini yere serebiliyorsa, bizim yanımızdan geçse zatürre oluruz.
    (bkz: scuba diving)
  • nagatomo'nun tokadını yemeden önce 2. hatta 3. golü bulacak fırsatları harcarlarsa buraya gelip yok kırmızı olmalıydı da derler elbette, iki senedir sırasıyla feghouli ve belhanda'yı yediler ömer'i yedirmeyiz.
25 entry daha