şükela:  tümü | bugün
  • sevgili bakanımızın çadırda kalan bir vatandaşa yaptığı komiklikler şakalar;

http://www.birgun.net/…-araciyla-gitmis-137925.html

kadın diyor ki köyün yolu yok, okul yok , çoluk çoluk yollarda perişan oluyor.
    sayın bakanımızdan komiklikler şakalar...

--- spoiler ---

törenin ardından protokol, taziye çadırında bir süre oturdu. bu sırada köyde tek başına kalan ümmü dönmez adlı yaşlı kadın “gösterin bana valiyi, ondan hesap soracağım” diyerek protokolün yanına gitti. ümmü dönmez, köyün yolunun bozuk olduğunu, ortaokul olmadığını, elektriklerin sık sık kesilmesi ve günlerce gelmemesi nedeniyle karanlıkta oturduğunu anlattı. bakan ömer çelik ise “loş ışıkta, romantik ortamı seviyorsun” diyerek espri yapmaya kalktı."
    --- spoiler ---

insan olmaktan nefret ettirdiniz komple geberseniz de bi kurtulsak artık yaa, bu nasıl pis, insana değer vermeyen kirli bir zihniyettir , bu nasıl çiğliktir, bu ne şımarıklıktır yaa.
    şu gafları 12 yaşında çocukken yapardık biz annemiz ağzımızın üstüne koyardı terliği. bunlar anneden terlik de mi yemedi arkadaş ne bu arsızlık utanmazlık anlamadım ki?
  • dalga geçmektir.

halkın geçim zorluğuyla, duygularıyla, hayalleriyle, umutlarıyla, verdiği oyla, iradesiyle, haklarıyla, imkanlarıyla dalga geçmektir.

ve en fenası da, kendi sorumluluğunu küçümsemek; görevlerini yerine getirmediği, yapması gerekenleri yapmadığı için zerre kadar utanç ve pişmanlık duymadığını açıkça ifade etmektir.

şimdi gidip bu adama yeniden oy veren halka, bu geçilen dalgalar müstehaktır.

beter olun abi, ben daha da bir şey demiyorum.
  • (bkz: gülmedim)
  • bana şunu hatırlattı:

(bkz: kanser hastası genç kızın eline para sıkıştırmak)

bu olaydaki bakan ne kadar mide bulandırıcıydı, bu da aynısı, hatta daha bile fazlası.

o güzel kızın dediği gibi:"çaresizlik nedir tatmamışsınız."
  • iste bu kafayi istiyorum.
    - sayin bakanim.elektrikler kesiliyor.
    - ooo los ortam (kips)

- sayin bakanim yollar bozuk kisin hep camur.
    - var ya iki hatun ayarlican giycekler bikinileri, camur guresi. iyisiniz keranacilar.

- sayin bakanim yakacagimiz yok.
    - haci, kari koca surtunerek isinin iste, ben mi ogreteyim ;)

gordugumuz uzere herseye cevap var.