şükela:  tümü | bugün
 • deşifre programındaki reklamından sonra kapısında kuyruklar oluşan, kanser tedavisi için olduğunu öne sürdüğü bitki karışımının setini 600 ytl'ye satan, hazırladığı karışımlar nedeniyle para cezasına çarptırılan ve yardımcı doçentken akademik kariyerine nokta koyan bir doktor (dil sınavında hile yaptığı ve bunun üzerine hakkında soruşturma açıldığı söyleniyor). internette yanlış bir şekilde ünvanı bazen doçent olarak da görülebilir.
 • katıldığı canlı yayınların birinde sunucu müge anlı, ibrahim tatlıses'in reklam arasında aradığını ve "bu adam dolandırıcı, inanmasınlar." dediğini söyleyince "insanlar bir şey söylerken delille, belgeyle konuşsun, o zaman ben de tutsam 'ibrahim tatlıses pkk'lı olabilir.' desem, olur mu?" deyince ibrahim tatlıses'in sinirlenip canlı yayını arayıp sayıp döktüğü, doktor olduğunu ve beyin tümörünü sattığı 600 liralık bitki ile kusturduğunu iddia eden kişi.

  haber için: http://www.medyaradar.com/…sayfa=ayrinti&makid=9946

  videosu için: http://youtube.com/…h?v=uq8231pkz_m&feature=related
  youtube'a giremeyenler için: http://www.vidivodo.com/…rahim-tatlises-pkkli-dedi-
 • dehşet bi adam ya. ya da ben kendisini dehşet içinde izledim. komik ama.. gülmek için birebir diyebiliriz. komedyenlere taş çıkarıyor. belki bu zırvalamaları bırakıp bir stand up falan yapsa daha çok para kazanabilir. a pardon, kendisinin kar amacı yoktu. o yüce bir insan. amacı insanları iyileştirmek. sitesinde* sıkça sorulan sorular kısmında herkese bir set öneriyor..

  x- merhaba ömer bey. benim abizik gubizik rahatsızlığım var. lütfen bana yardımcı olun..
  ö- hmmm size hede hödö setimizi öneriyorum. üstelik abizik gubiziğin yanında şekere ve tansiyona da iyi geliyor..

  dostum doktor demiştin ama bu adam.. bu adam.. bu adam ne yahu! anlayadım, anlayamıyorum..
 • farklı bir adam, ingilizce,arapça ve türkçe biliyor.
  konuşmalarında dini motifleri öne çıkarmaya başladı.
  bilgi için: http://www.omercoskun.com/index.php?module=main
 • standup tadında izlenen muhteşem komedyen doktor şifamen.
  ürünlerine verdiği
  sigarator
  horse power
  gibi isimlerle yaratıcılığını ispatlamıştır.
  reklamlarını ne zaman görsem kesintisiz izliyorum.
  mottosu doktorluk yaparak çalışmama gerek yok benden zengini yok , otları biliyorum ekmek elden su gölden yaşarımdır. yine de kansere kemoterapi yerine otlarla tedavi araması takdir edilesidir.
 • çalıntı bilezik buldurmak için falcıya giden karıları, kıytırık sağlık sorunlarıa çakma hocalar elinde derman arayan baltazarları, büyü yapmak/bozdurmak için üfürükçü peşinde koşan aptalları, sağa sola çaput bağlayıp alternatif ve bilimdışı ödüller umanları bi kenara koyalım. diyelim ki hepsi maldır, saftır, salaktır. bunları ütmek de ne denli cahil cühela olsalar bile belki mübahtır..

  lakin adı geçen arkadaşın hedef kitlesi bambaşka. iddia edilenlere göre kendisi, medyadan gördüğümüz kadarıyla insanları en çaresiz oldukları, her türlü mucizeyi umarken aklı/mantığı en fazla gözardı edebildikleri pozisyondayken, trajediden rant yapan bir adamdır.

  allah muhafaza en sevdiği beyin kanserine yakalanmış birini düşünün. kansere yakalanan ise doktorların/modern tıbbın "3. aşamadayız, şu kadar yaşar" dedikleri yahut "4. aşamanın da malesef sonundayız" diye çok sayılı, korkunç bir eceli dile getirdiği dönemde... ve anlatılanlar doğru ise ömer efendi'nin çıkıp, "bi dakika kardeşim. şu karışımı içsin, kanserli tümörü bi ihtimal kusarak atacaksınız. bedeli şu kadar lira" demesi hakikaten iğrenç bi şey.. mazallah hasta itiraz etse bile acılı, perişan yakınları bu şahsın parasını tıkır tıkır sayıp, "ilacını" adamın ümüğünden zorla dökerler...
 • http://www.coskuntip.com/ diye bir internet adresi var. sitede galeri kısmındaki resimleri şaka gibi. internet mahir misin, herballist misin, nesin be kardeşim.
 • katıldığı bir programda, teyzelerden biri heidi'ye benzetmişti kendisini.

  heidi

  ömer coşkun
 • pazar günü annemi ve kız kardeşimi götürdüğüm doktor.
  kız kardeşim de bulunan bir hastalık yüzünden gittik.annem maalesef tv de bu beyefendiyi görmüş.gideceğiz diye tutturdu.muayene ücretsiz.lakin 650 tl bayılıp geldik.
  doktorlar kız kardeşim için cerrahi müdahele şart diyorlar.ama bu beyefendi cerrahi müdaheleye gerek olmadığını,sadece şu otların kullanılması gerektiğini söylemiş.ben çıkmadım doktorun yanına.annem ve kız kardeşim birlikte çıktılar.üstüne bir de garanti vermiş.bunları kullanın bişeyciğiniz kalmaz demiş.annemlere 3-4 kutu ot satmış.otlar için aldığı para 650 tl.
  yeni bosna basın ekspres yolu üzerinde 5 katlı bir binayı tutmuş.sanırım 14-15 civarı çalışanı var ve bunların büyük bir kısmı kurtlar vadisinden fırlamış gibi.hastalardan gelebilecek şikayetleri bertaraf etmek için kullanıyorlar.
  asla böyle birşey yapmazdım,gitmezdim.o sıralara girip,koyun muamelesi görüp üstüne bir de dalga geçilmezdim.kanser hastaları,çocuğu olmayanlar,çocukları için gelenler,kalp hastaları,şeker hastaları kimler vardı.yazıktır,ayıptır.
  ben annem için gittim.annemi tv nasıl zehirlemişse artık inanıyor o adama.hatta şu an aldığımız otların kız kardeşimi tamamen iyileştireceğini söylüyor.bu adam garanti vermiş çünkü.hastahaneye bile gitmeye gerek duymuyor.
  böyle umut satılmaz,böyle ticaret yapılmaz.ayıptır,suçtur.gelen insanlara en azından modern tıptan şaşmamalarını söyle.birşey için garanti verme.gitsinler yine doktorlarına.buradan küfür etsem zannımca tck'ya göre suç.o yüzden burada bitiriyorum..

  zorunlu bir tür edit: ömer coşkun tarafından önerilen ilaçlar düzenli bir şekilde kullanmamıza rağmen hiçbir işe yaramadı. ankarada kendi bağrımızda modern tıbbın köklerinde sıyrılıp gelen güzel başkentimizin güzide bir üniversite hastanesinin güzide bir doktoru tarafından iyileştirildi. demem o ki modern tıbtan şaşmayın annelere sabah programları izlettirmeyin. önümüzde ki sırada çocukları olmayan bir çift vardı ,arkamızda ise kanser hastası bir bayan, biz ise karaciğer rahatsızlığından dolayı gitmiştik. hepimiz ot aldık arkadaşlar...