• pazar günü annemi ve kız kardeşimi götürdüğüm doktor.
    kız kardeşim de bulunan bir hastalık yüzünden gittik.annem maalesef tv de bu beyefendiyi görmüş.gideceğiz diye tutturdu.muayene ücretsiz.lakin 650 tl bayılıp geldik.
    doktorlar kız kardeşim için cerrahi müdahele şart diyorlar.ama bu beyefendi cerrahi müdaheleye gerek olmadığını,sadece şu otların kullanılması gerektiğini söylemiş.ben çıkmadım doktorun yanına.annem ve kız kardeşim birlikte çıktılar.üstüne bir de garanti vermiş.bunları kullanın bişeyciğiniz kalmaz demiş.annemlere 3-4 kutu ot satmış.otlar için aldığı para 650 tl.
    yeni bosna basın ekspres yolu üzerinde 5 katlı bir binayı tutmuş.sanırım 14-15 civarı çalışanı var ve bunların büyük bir kısmı kurtlar vadisinden fırlamış gibi.hastalardan gelebilecek şikayetleri bertaraf etmek için kullanıyorlar.
    asla böyle birşey yapmazdım,gitmezdim.o sıralara girip,koyun muamelesi görüp üstüne bir de dalga geçilmezdim.kanser hastaları,çocuğu olmayanlar,çocukları için gelenler,kalp hastaları,şeker hastaları kimler vardı.yazıktır,ayıptır.
    ben annem için gittim.annemi tv nasıl zehirlemişse artık inanıyor o adama.hatta şu an aldığımız otların kız kardeşimi tamamen iyileştireceğini söylüyor.bu adam garanti vermiş çünkü.hastahaneye bile gitmeye gerek duymuyor.
    böyle umut satılmaz,böyle ticaret yapılmaz.ayıptır,suçtur.gelen insanlara en azından modern tıptan şaşmamalarını söyle.birşey için garanti verme.gitsinler yine doktorlarına.buradan küfür etsem zannımca tck'ya göre suç.o yüzden burada bitiriyorum..

zorunlu bir tür edit: ömer coşkun tarafından önerilen ilaçlar düzenli bir şekilde kullanmamıza rağmen hiçbir işe yaramadı. ankarada kendi bağrımızda modern tıbbın köklerinde sıyrılıp gelen güzel başkentimizin güzide bir üniversite hastanesinin güzide bir doktoru tarafından iyileştirildi. demem o ki modern tıbtan şaşmayın annelere sabah programları izlettirmeyin. önümüzde ki sırada çocukları olmayan bir çift vardı ,arkamızda ise kanser hastası bir bayan, biz ise karaciğer rahatsızlığından dolayı gitmiştik. hepimiz ot aldık arkadaşlar...
  • yığınla şeyin yasak olduğu / yasaklandığı bir ortamda bu adamın ilaç olduğunu iddia ettiği şeyleri legal olarak satabilmesi bir bana mı garip geliyor bilmiyorum.
  • bence ölmemiştir, sakin olun. yarın birgün kanalına çıkıp " evet öldüm. öldüm ama şu ilacı kullandıktan sonra tekrar dirildim " derse hiç şaşırmam ve buna inanacak milyonlarca keriz bulacaktır.
    büyük reis, alemlerin filozofu ile çektiği bir video ile anıyorum kendisini.
    https://www.youtube.com/watch?v=kzxbuylywto
  • uydudan kendisine bir kanal tahsis etmiş sanırım ne zaman denk gelsem ''erkeklerin başı artık dik olacak'' diyerek dalıyor olaya.
  • geçmişte entry'mi sildirmiş şarlatan. dünyaya faydası olmayan sahtekarın biriydi.
  • mezarına afrodizyak etkili ebegümeci dikmek boynumuzun borcudur. böylelikle ebesinin gümecini tersten görür.
  • her daim tv de boy gösteren doç. dr. olduğu rivayet edilen reklam kahramanı. sanırım son zamanlarda bişiler dokunmuş olacak ki buna yüzü gözü şiş halde ekranlara çıkıp yok ona çare buldum yok buna care buldum diyerekten reklamlarda bangır bangır bağırıyor. ona buna çare bulacağına git yüzünün şişkinliğine çare bul. ne o arı sokmuş gibi bi halin var. insan korkuyor hafız.
  • ben de su olenin arkasindan konusmayin diyen naiflikten olen zibidilere hastayim. olunun arkasindan her yerinden konusun ki halki dolandiramasin. dolandiriciligin bile bir etigi olmali, senden umudu olan hastalari otla cople kandirmak kadar cirkin bir sey mi olur yaa... sen hayirdir yaa diye igrenc bir kalip kullanan seviyedeki insanlar bile savunmamali korumamali... calisanina nasil davrandigini da mi gormediniz be. acikcasi tek cekincem ailesi buralari gorurse uzulur mu ama ortadan kaybolmasina sevindim, en azindan insanlari kandirmayacak. insallah bu olay gundem olur insanlar ogrenir ve prim vermez.
  • yazlıkçılığın gözü kör olsun, insanı uydu kanallarıyla siniyor...

bu adamın bir kanalda dualar eşliğinde şifalı bitki kapsülü sattığını giren gözler, bir başka kanalda aynı adamı "daha kalın, daha dik, daha uzun" derken yanındaki iki kızla kikirdarken görüyor...

çok acayip bir memlekette yaşıyoruz vessellam...
  • çalıntı bilezik buldurmak için falcıya giden karıları, kıytırık sağlık sorunlarıa çakma hocalar elinde derman arayan baltazarları, büyü yapmak/bozdurmak için üfürükçü peşinde koşan aptalları, sağa sola çaput bağlayıp alternatif ve bilimdışı ödüller umanları bi kenara koyalım. diyelim ki hepsi maldır, saftır, salaktır. bunları ütmek de ne denli cahil cühela olsalar bile belki mübahtır..

lakin adı geçen arkadaşın hedef kitlesi bambaşka. iddia edilenlere göre kendisi, medyadan gördüğümüz kadarıyla insanları en çaresiz oldukları, her türlü mucizeyi umarken aklı/mantığı en fazla gözardı edebildikleri pozisyondayken, trajediden rant yapan bir adamdır.

allah muhafaza en sevdiği beyin kanserine yakalanmış birini düşünün. kansere yakalanan ise doktorların/modern tıbbın "3. aşamadayız, şu kadar yaşar" dedikleri yahut "4. aşamanın da malesef sonundayız" diye çok sayılı, korkunç bir eceli dile getirdiği dönemde... ve anlatılanlar doğru ise ömer efendi'nin çıkıp, "bi dakika kardeşim. şu karışımı içsin, kanserli tümörü bi ihtimal kusarak atacaksınız. bedeli şu kadar lira" demesi hakikaten iğrenç bi şey.. mazallah hasta itiraz etse bile acılı, perişan yakınları bu şahsın parasını tıkır tıkır sayıp, "ilacını" adamın ümüğünden zorla dökerler...
hesabın var mı? giriş yap