şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sevgili arkadaşlar bunu hayatımda ilk kez yapıyorum ve inşallah bir kez daha yapmak zorunda kalmam. ömer yaramış, izmir bergama' da yaşayan 17 yaşında bir kardeşimiz kendisi skolyoz hastası. aldığım bilgilere göre 4 yıldır bu hastalığın pençesinde ve düzenli iğnelerini olması gerekiyor. eğer müdahale edilmezse omiriliğinde deformasyon oluyor ve kamburluk artarak ömer' i yatağa bağlı yaşamaya mahkum edecek. kendisi celal bayar üniversitesi' nde tedavi oluyor (yatarak değil ailesi getirip götürüyor) kendisine yapılması gereken iğneler 45 bin türk lirası tutuyor. aile, eş dost akrabadan 20 bin tl toplamış ve şu anda kalan parayı mart başına kadar denkleştirmeye çalışıyor. iğneler yurt dışından geldiği için oldukça pahalı. baba çok zor durumda ve çok mutsuz. kendisi berber dükkanı işletiyor ve durumu ne yazık ki geçinmeye zor yetiyor. lütfen kendisine yardım elimizi uzatalım. en olmadı up layarak yukarıda kalmasını sağlayalım sevgili arkadaşlar. aşağıya detayları ekliyorum. dileyen arkadaşlar aşağıya yazdığım telefon numarasından baba ile görüşüp sağlık raporu vb. detayları kendisinden temin edebilirler. lütfen bir adım atın ömer için. bir gencin yüzünü güldürelim be sözlük...sevgilerimle...

hasta adı: ömer yaramış
    teşhis: skolyoz
    tedavi old. hastane: celel bayar hastanesi
    doktor adı: serkan erkan
    hastayla ilgilenen (babası) öner yaramış
    iletişim no: 0 536 279 34 84

ıban: 4500 0100 0068 5206 1687 5005
    iban sahibi: oylum yaramış (anne)

edit: yardım eden herkesten allah razı olsun
  • up
  • (bkz: yukarı)
  • ömer'in iyileşmesi için destek.
  • gündeme sokmamız gereken bir durum. haydi ekşi sözlük.
  • mecliste 550 çeşit yemekten, 9 liraya kuzu kavurma yiyen milletvekillerine açık çağrım;

ömerin tedavi masraflarını karşılayacak milletin vekilleri var mıdır?
    yoksa 9 liraya kuzu kavurma yemeye devam mı?

gündemde kalması gereken konu..
  • of. dünya acılar ile dolup taşıyor, ıbanı yeşillendirmek gerekiyor. şahsen ben varım.
  • adaşıma destek , up.
  • hadi ekşi sözlük, ömer için el ele verelim.
    (bkz: up)
  • up,up