şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dost canlısı, kendi işini kurup bugün ciddi paralar kazanan iki şirket sahibi olmuştur. tüsiad yılın genç girişimcisi ödülünü almıştır 2009 senesinde.

  sevdiğim bir abimdir. http://www.omerekinci.com/ sitesinde yazar http://www.gelistrend.com/ diye blogu da vardır, başka uzmanlarla burada yazar. buluştrend buluşmalarının ev sahibidir.

  arada bir etkinlik yapacağımız zaman çağırır girişimcilik anlattırırız. ankara'daki menajeri de benmişim meğersem. gençlerin dilinden anlar. iyi güreşir.
 • birçok üniversitede konferanslara katılarak kendisinin ve diğer genç girişimcilerin başarı hikayelerini anlatan 26 yaşında şirketler sahibi ve ortağı genç insan. üniversite öğrencileriyle olan iletişimi gerçekten etkileyici. topluluğa hitap etme sanatına hakim olması ve karşısındakini ikna yeteneği hemen fark ediliyor. genç girişimcilere tavsiyeleri arasında kartvizit bastırma, blog oluşturma, twitter/friendfeed gibi paylaşım ağlarını aktif kullanma gibi şeyler var. halk bankası sınavı örneğiyle de yarmıştır ayrıca. (bkz: 21 kasım 2009 halk bankası işe alım sınavı)
 • 2009 yılında ito – müsiad işbirliğiyle yapılan, uluslararası girişimcilik kongresi’nde 2009 yılın genç girişimcisi ödülünün sahibidir. bilişim ve yazılım sektöründe faaliyet gösteren desnet bilişim grubu'ndaki başarılarının yanında, "quizy.me" adında başarılı bir sosyal ağ projesiyle de sosyal medyada adından sıkça bahsettirmektedir. bir dönem üst düzeyde boks sporuyla uğraşmış olmasına rağmen, bir kaç siklet aşağıda olan bana ancak 2 raund dayanabilmiştir.
 • (bkz: #32384176)
 • 2009 girişimcilik ödülünü almak hariç, farklı bir başarı elde edememiştir. bu arada müsiad'ın 2010-2011-2012-2013 ödüllerini alanlar neredeler, bilen var mı?

  en iyi yapabildiği şey, olmayanı satmaktır. bu konuda oldukça başarılıdır.

  (bkz: enes olgun)

  edit: kendisi sözlükte yazar olmuştur. gördüğüm kadarıyla da, hakkında yapılan tüm olumsuz yorumlar için mesaj atmaktadır.

  edit2: nickbulamadimlaben nicki ile mesaj atmaktadır. iki alttaki entry'nin de sahibidir.
 • çok başarılı olduğundan, 24bin twitter takipçisini bir günde satın alarak kazanmıştır. http://i.hizliresim.com/o3232a.png
 • trt okul kanalında gençler uçuyor adlı bir program yapan yeni nesil yandaş. vali mutlu'ya okuduğu şiir dışında gündemde kalamayan, egosu tavan, sözde girişimci şahıs.

  edit: sağolsun mesaj atmış kendisini savunmak için ama söylediklerimi teyit etmiş oldu yine bu mesajıyla

  edit2: götümüze girecek bir şey göremedim ancak gerçekleri söylemem birilerine fena girmiş anlaşılan.
 • yandaşça bir yazı daha yazmıştır.

  http://haber.star.com.tr/…terk-etseydi/yazi-1026148

  yapma ömer, aynı lise mezunuyuz.

  edit: rahatsızlık vermişiz
 • sosyal medya hesapları üzerinden insanlara mesaj atarak kendince ak parti uygulamalarını/politikalarını eleştirenleri tehdit etmeye çalışan şahıs.

  ekleme: kendisi daha sonra hatasını kabul edip facebook'ta bir özür metni yayımlamış. "benim gibi düşünmeyenlerin görüşlerine saygılı olmayı ve her istediğime istediğimi söylememem gerektiğini öğrendim." ifadesi bile yeterli not etmek için.
 • şahsen tanıdığım birisi. ilk tanıştığımda sunuculuğunu çok amatörce ve sıkıcı bulmuştum (halen sunuculuk yapmaması gerektiği düşüncesindeyim) ama gençlerin destekçisi, abisi, yol göstericisidir diye (düşünerek) saygı duymuştum. davetlisi olarak gittiğim bir organizasyonda önemli şirketlerin üst düzey yöneticilerine (onları birbirleri arasında yağlayarak ballayarak tanıtıyorken) beni "bu da fasıfsız biri işte" şeklinde tanıştırmıştı (sonrasında bir vasfım olduğunu belirtmiştim). en son (bkz: mega holdings) ile alakalı arkadaşımın bir durumu üzerine mesaj gönderme gafletinde bulundum. mesajın içeriğinden ve sonrasında gelişen durumlardan bahsetmeyeceğim ama o konuşmadan sonra kibrin ne kadar şeytani bir şey olduğunu (bir kez daha) öğrenmiş oldum. böyle devam et canım ahir zamanda senin gibiler kazanıyor