şükela:  tümü | bugün
 • fenerbahçe altyapı oyuncusu. büyük gelecek vaat eden pırıl pırıl çocuk umarım kıymeti bilinir.

  yıllar sonra gelen edit:

  bir çok fenerbahçeli gibi beni de hayal kırıklığına uğrattı kıymeti bilindi ama maalesef o bizim kıymetimizi bilemedi. ne diyelim yolu açık olsun.

  ikinci edit: herif kendini bitirdi bu kadar kötü bir kariyer planlaması yapılamazdı, yazık oldu o yeteneğe.
 • sergen + rıdvan.

  topu ayağında saklayışı, tekniği, çalımları tıpkı sergen. dribling yaparken ise topu her dürtüşte topun kendisine doğru mıknatıs gibi geri dönmesi tıpkı rıdvan. ama skor katkısından çok uzak, efektif değil.

  fenerbahçe bu çocuğu 1-2 sene boyunca serbest oynatmalı. hücumun tadını alsın, istediği kadar adam çalımlasın, gördüğü yerden kaleye vursun, vs vs bütün bencilliğini boşaltsın deşarj olsun. teknik özellikleri geliştikten sonra da sıkı bir pozisyon bilgisi eğitimine tabi tutulmalı, 10 numara/forvet arkası yerine orta sahanın göbeğinde oynamak üzere eğitilmeli. bu arada sürekli şut çalıştırılmalı.

  2020'lerin futbolunda yeni bir orta saha modeli doğacak; rakip yarı sahanın box to box'u diyebileceğimiz komple bir yarı saha oyuncusu olacak tarzda bir orta saha mevkiisi. ömer faruk henüz 14 yaşında, mevcut yeteneğini pozisyon bilgisiyle taçlandırır, hatta mücadele etme özelliğini de geliştirirse (ki fiziği buna müsait) bu modele uygun bir futbolcu olur ve yeteneğiyle avrupanın en azından orta-üst düzey orta sahalarından biri olur.
 • turkiyeden bir an once kurtulmasi gereken cocuk.

  messi kadar heyecanlandirdi beni bir galatasarayli olarak.
 • çocuk baya yetenekli buyrun;
  https://www.youtube.com/watch?v=w5u28wegh1a
 • rooney gibi 16 yaşında a takımda şans bulması gereken genç yetenek. teknik kapasitesi ve oyun görüşü yıldız oyuncu kumaşında. umarım mental özellikleri de yüksektirde uzun zaman sonra fener altyapısından çıkan bir çocuk hem fenerin hem milli takımın geleceğini şekillendirir.
 • bu çocuk harcanırsa eğer futbol altyapılarında ki hocalara ana avrat söverim. çocuk çok yetenekli, maşallaah.
 • u14'ün volkan şen'i.

  celallenme ben de fenerliyim bi dinle. bu oyun stiliyle bi sikim yapamaz. attığı bütün çalımları rakiple temasa girerek yapıyor. orası u14, rakipleri daha kaşarlanmış orospu çocukları değil. süper ligte fener formasıyla kırarlar adamın kaval kemiğini bu oyun stiliyle allah muhafaza.
  allah için çocuk yetenekli ama yanlış yaptığı bi ton şey var. akıllılık eder de kendine iyi bakıp, öğrenmesi gerekenleri öğrenirse bu çocuk akar gider. yok ben oldum diye şımarırsa daha önceki biçok örneği gibi silinir gider.
 • eğer üzerinde durulursa türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük yeteneği olur.
  umarım başka bir recep niyaz olmaz. aşırı yetenekli çünkü...
 • buralar değerlenir diyerek reserved.

  yetenekli çocuk allah sakatlık bela vermezse türk futbolu iyi bir 10 numara kazanır.
hesabın var mı? giriş yap